سخن روز /
افتتاح شرکت تعاونی کشاورزی مرغداران صنعتی سحرکوشا شیروان به مناسبت گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر
1397/11/21
با حضور مهندس علی آبادی عضو هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی و به مناسبت گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر، شرکت تعاونی کشاورزی مرغداران صنعتی سحرکوشا شیروان افتتاح گردید. 

در مراسم افتتاح این شرکت که با حضور ناصری مقدم مدیر سازمان تعاون روستایی استان خراسان شمالی، معاونت فرمانداری شهرستان، رییس تعاون روستایی شهرستان و اعضاء هیئت مدیره شرکت برگزار گردید، گزارشی از لزوم تاسیس شرکت فوق برای ساماندهی فعالین حوزه مرغداری در سطح شهرستان شیروان توسط شیرمحمدزاده رییس تعاون روستایی شهرستان شیروان ایراد گردید.
وی ضمن قدردانی از همت مسئولین استانی و شهرستانی برای ساماندهی شرکت فوق در زمینه تامین بخشی از نیاز پروتئینی شهرستان، ابزار امیدواری کرد شرکت فوق با اهمیت به زنجیره تولید، مراحل تهیه نهاده و تا مرحله تولید و توزیع مناسب محصول را پشتیبانی نماید. 
همچنین در این مراسم ناصری مقدم مدیر سازمان تعاون روستایی استان خراسان شمالی خاطر نشان کرد: با تاسیس شرکت فوق بخشی از مشکلات این صنعت در شهرستان شیروان مرتفع گردیده و آمادگی سازمان را برای در خصوص هدایت و حمایت از این شرکت اعلام نمود.
بازدید مهندس علی آبادی عضو هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی از فروشگاه هایپر مارکت کیمیا تعاون اتحادیه تعاونیهای روستایی شهرستان شیروان
مهندس علی آبادی عضو هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی در سفری که در ایام دهه مبارک فجر به استان خراسان شمالی داشت از فروشگاه تعاون اتحادیه تعاونیهای روستایی شهرستان شیروان بازدید نمود.
وی ضمن تشکر از دست اندکاران این مجموعه و اشاره به زیرساختهای فراهم شده همچون فروشگاه موجود، خواستار توجه و اهمیت به موضوع زنجیره مزرعه تا سفره شدند. 
علی آبادی در ادامه افزود: توجه به این موضوع می تواند موجب رسیدن محصول با واسطه کمتر، قیمت مناسب و کیفیت بهتر به دست مصرف کنندگان برسد. ایشان درانتها ابراز امیدواری نمودند تا سایر شرکتها نیز در زمینه ارائه تولیدات خود در این فروشگاه مشارکت نمایند.
تعداد مشاهده خبر54 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:5 :1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal