تاریخ انتشار : ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۴
جالب است ۰
امروز 12 دی ماه 1400 همزمان با فرا رسیدن سالروز شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی در حسینیه امام خمینی(ره) تعاون روستایی خوزستان، با حضور دکتر ناصر سودانی نماینده اسبق مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، مدیریت تعاون روستایی خوزستان ، معاونین و پرسنل مدیریت تعاون روستایی خوزستان و ... مراسم سوگواری سردار سلیمانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان در ابتدای این مراسم مهندس محمد امین معین راد مدیر تعاون روستایی خوزستان ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه و همچنین تبریک و تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت قاسم سلیمانی سردار دلها و خوش آمد گویی به دکتر ناصر سودانی گفت: قاسم سلیمانی امروز نقشی تعیین کننده در الگوگیری نسل های آینده کشور دارد.
وی ادامه داد: توجه به اخلاق و منش و اینکه خود را فدایی نظام، رهبری، کشور و مردم می دانست، نشان دهنده فردی وارسته و شجاع دارد و قطعا شجاعت او و مبارزه با استکبار و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی توسط او می تواند باعث موفقیت جوانان کشور در صورت الگوپذیری از این شهید والامقام باشند.
همچنین در ادامه این مراسم ناصر سودانی نماینده اسبق مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: در مراسمی حضور داریم که از طرفی دردناک است و از جهتی اثرگذار و نقش آفرین برای آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.
وی ادامه داد: امروز گرد هم آمده ایم تا دومین سالروز شهادت سردار دلها، فاتح قلوب و همرزمان وفادارش شهید ابومهدی المهندس و ... را به سوگ بشینیم در شرایطی که وارد ایام سوگواری حضرت زهرا (س) هم شده ایم و هم باید به خودمان تسلیت بگوئیم و هم تبریک، تسلیت به مناسبت اینکه رفتن حاج قاسم سلیمانی برای ما بسیار دردناک است، اما برای خودش بسیار شیرین و گوارا، زیرا او آرزوی شهادت را داشت و امیدواریم چنین مراسماتی باعث تقویت قلوب ما شود.
سودانی گفت: حاج قاسم بواسطه ولایت مداری، ذوب در ولایت، پشتیبانی از ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین شجاعتش، تکلیف شدن به او در دفاع از اسلام ، ایثارش و چشمهای همیشه اشک آلودش و استکبار ستیزی که داشت نزد خداوند محبوب شد و خداوند او را نزد تمام مردم محبوب کرد.
نماینده اسبق مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: قاسم سلیمانی همیشه خود را یک سرباز برای ولایت می دید و از مانع تراشی ها، رودر روی ولی فقیه ایستادن و فرار از مسئولیت ناراحت بود و خطاب به اقشار مختلف و مراجع تقلید همیشه می گفت، مبادا روزی برسد که پشتیبانی شما از ولی فقیه و ولایت قطع شود.
وی با اشاره به اینکه قاسم سلیمانی برای قیام امام زمان لشکرسازی کرده و اکنون و بعد از شهادت او در کشورهای مختلف هزاران نفر راه او را ادامه می دهند گفت: سردار سلیمانی در عرصه بین الملل فردی شناخته شده بود و آمریکا و استکبار جهانی از این مسئله بسیار نگران بود، زیرا او مانع از اجرای نقشه های شوم آنها می شد و شهادت حاج قاسم توسط آمریکا که ادعای ضد داعشی را داشت، آبروی آمریکا را برد، زیرا حاج قاسم فرمانده مبارزه با داعش بود و حضور حاج قاسم و هم رزمان او باعث نابودی داعش در عراق و سوریه شد.
سودانی در پایان گفت: توجه به اهداف قاسم سلیمانی و اشاعه این فرهنگ باید الگوی ما باشد، زیرا ما ادعا داریم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حفظ آن از واجبات است و قطعا اسلامی می تواند زمینه ساز ظهور باشد و تحت یک قانون و چارچوب مناسب مدیریتی صحیح داشته باشد.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما