تاریخ انتشار : ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۰
جالب است ۰
جلسه نحوه توزیع آرد از طریق سامانه توزیع آرد، در روستاهای شهرستان کوهرنگ با حضور فرماندار کوهرنگ، مدیر تعاون روستایی استان، رئیس اداره بازرگانی سازمان و رئیس ادارات شهرستان فارسان و کوهرنگ تشکیل گردید.
به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان چهار محال و بختیاری و به نقل از اداره تعاون روستایی شهرستان فارسان و کوهرنگ جلسه ای در خصوص نحوه توزیع آرد از طریق سامانه توزیع آرد،در روستاهای شهرستان کوهرنگ در محل فرمانداری همان شهرستان، با حضور فرماندار کوهرنگ، مدیر تعاون روستایی استان، رئیس اداره بازرگانی سازمان و رئیس ادارات شهرستان فارسان و کوهرنگ تشکیل گردید.
در این جلسه افشین حیدری مدیر تعاون روستایی استان در خصوص نحوه توزیع آرد توضیحاتی ارائه نمود و گفت : با راه اندازی سامانه توزیع، آرد به نحوی سالم و عادلانه تر در اختیار روستاییان  قرار میگیرد و از سوء استفاده و توزیع ناعادلانه جلوگیری می شود.
در ادامه گفت: به علت صعب العبور بودن برخی از مناطق عشایر نشین تاکنون زیرساخت های لازم برای حمل آرد در این مناطق میسر نشد و در تلاشیم تا در آینده با گسترش زیر ساخت های لازم، همه این مناطق را تحت پوشش توزیع آرد روستایی قرار دهیم، وتا آن موقع مقرر گردید همانند گذشته اتحادیه عشایری استان تا اطلاع ثانوی نسبت به حمل آرد به مناطق مذکور اقدام نماید.
 
https://corc.ir/vdcca4qs82bqx.la2.html
corc.ir/vdcca4qs82bqx.la2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما