تاریخ انتشار : ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۰
جالب است ۱
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان قزوین، ‌شهرام رحمانی مدیر تعاون روستایی ستان قزوین از توزیع هوشمند کالاهای اساسی در قزوین خبر داد و گفت: توزیع هوشمند مواد غذایی و محصولات کشاورزی در راستای حذف دلالان از چرخه تولید، توزیع، نظارت بر بازار و در نهایت رضایت مصرف کننده انجام می شود.
این مسئول با بیان اینکه کالاهای تنظیم بازاری قیمت تعیین شده و مشخصی دارند و بر اساس همان نرخ توزیع خواهند شد، افزود: توزیع اینترنتی تخم‌مرغ تنظیم بازاری با قیمت مصوب در شهر قزوین آغاز شده و هر شانه‌ تخم‌مرغ به قیمت ۴۴ هزار تومان به درب منازل شهروندان ارسال خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه توزیع تخم مرغ از طریق یکی از استارت‌آپ‌های بومی استان صورت می گیرد، اظهار کرد: در این طرح به تدریج توزیع اینترنتی 14 قلم کالاهای مصرفی شامل مرغ، شکر، روغن، برنج، لبنیات و... انجام خواهد شد.
رحمانی خاطرنشان کرد: در خرید اینترنتی با ارسال لوکیشن، مکان خرید و خریدار مشخص می‌شود که این محصول برای مصرف خانگی یا غیر خانگی مورد استفاده قرار گرفته است.
مدیر تعاون روستایی استان قزوین با اعلام اینکه به زودی سامانه بازرگام هم به این طرح اضافه خواهد شد، افزود: مردم با مراجعه به سامانه بازرگام می‌توانند پس از انجام ثبت‌نام، خرید خود را به راحتی ثبت کنند و در کوتاه‌ترین زمان به دستشان می‌رسد.
رحمانی با بیان اینکه امسال مسئولیت تامین و توزیع میوه شب عید بر عهده تعاون روستایی قرار گرفته است، گفت: امسال بخشی از میوه شب عید هم  به صورت هوشمند توزیع خواهد شد.
 
https://corc.ir/vdchtznzd23ni.ft2.html
corc.ir/vdchtznzd23ni.ft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما