تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۸
جالب است ۰
به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی استان البرز: روز یکشنبه مورخ 5 دی ماه سالجاری عضو محترم هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از روند تکمیلی پروژه روستا بازار شرکت تعاونی کشاورزی صنعتی دامداران شهرستان نظرآباد بازدید نمودند.
بازدید دکتر لیاقتی عضو محترم هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از پروژه روستا بازار شرکت تعاونی کشاورزی صنعتی دامداران شهرستان نظرآباد
در ادامه دکتر لیاقتی ضمن ابراز رضایتمندی از پروژه اجرايي روستا بازار البرز بيان نمودند : هدف از ایجاد روستا بازار رونق عرضه محصولات و تولیدات بومی روستائیان می باشد ، همچنین کوتاه کردن دست واسطه ها و فاصله ها بین تولید و مصرف است که بر همین مبنا در قالب طرح روستا بازار شرایطی فراهم شده  که تولیدات روستایی به صورت فروشگاههای ثابت از طریق امکانات فروشگاهی سازمان تعاون روستایی عرضه شود.
وی خاطر نشان کرد: به این ترتیب فروشگاههایی از طریق سازمان تعاون روستایی در استانها و شهرهای مختلف دایر می شود  و تولیدات روستایی در این فروشگاهها عرضه می شود که هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت برای مردم شرایط مناسبت تری دارند .
ایشان تصریح نمودند : با راه اندازی این روستابازارها بهاي تمام شده محصولات برای مصرف کننده کاهش می یابد و اشتغالزایی برای روستائیان فراهم می شود.
 
https://corc.ir/vdcbusb8prhb5.iur.html
corc.ir/vdcbusb8prhb5.iur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین