تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۰
جالب است ۰
به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی استان البرز : نشست تخصصی دکتر لیاقتی عضو محترم هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با مدیران ارشد مجموعه شرکت ویرا واکسن برگزار گردید .
حضور دکتر لیاقتی عضو هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در شرکت ویرا واکسن شهرک صنعتی سپهر شهرستان نظرآباد استان البرز
ابتدا توضیحاتی توسط دکتر پزشکی مدیرعامل شرکت در خصوص تاریخچه و نحوه تاسیس شرکت، اهداف، پتانسیلها و ظرفیتهای، واکسنهای تولیدی و ویژگیهای محصولات توضیحاتی را ارائه  نمودند.
سپس دکتر شهبازی مدیر فروش مسائل و مشکلات شرکتهای دانش بنیان را مطرح و تاکید داشتند تا با ارائه برنامه های آموزشی و ترویجی به دامداران و بهره برداران در راستای کسب اطلاعات دقیق در مورد واکسنهای موجود در بازار و مقایسه با محصولات تولیدی شرکت و جلب نظر واطمینان آنها؛ به رشدوتوسعه شرکتهای دانش بنیان همچون ویرا واکسن، کمک گردددو از طرفی دغدعه همیشگی دامداران بطور چشمگیری کاهش یابد.
در ادامه مهندس موسوی مدیر تعاون روستایی استان البرز حمایت از شرکتهای دانش بنیان ؛ در راستای رشد و توسعه صنایع بخش کشاورزی و دامپروری،از طریق آموزش دامداران سنتی و صنعتی و استفاده از شبکه توزیع مویرگی تشکلها را یکی از مهمترین اهداف جلسه برشمردند .
در ادامه آقای دکتر کاظمی به بیان نقطه نظرات تخصصی و تجربیات در این زمینه پرداخته و بدست آوردن اطمینان دامداران از نتایج واکسنهای تولیدی را لازمه موفقیت شرکت دانسته و بر همکاری شبکه تعاونیها در رسیدن به این هدف تاکید ورزیدند. سپس آقای مهندس اکبریان رییس هیات مدیره اتحادیه دامداران استان البرز ضمن اشاره به وضعیت واکسنهای داخلی و خارجی موجود در بازار و مشکلات موجود در این خصوص ، گزارش مبسوطی در مورد فعالیتهای علمی و فنی اتحادیه و موفقیتهای حاصله در طول یکسال گذشته خصوصاً پایلوت شدن استان البرز در کشور در زمینه تشکیل سیستم هوشمند بهبود عملکرد گله (DHI) بواسطه تلاشهای دست اندرکاران اتحادیه و سازمان تعاون روستایی استان و جهاد کشاورزی، به حاضران در جلسه ارائه دادند. 
با پیشنهاد مهندس موسوی مقرر شد شرکت ویرا واکسن در جلسات کمیته فنی اتحادیه دامداران استان( DHI)  حضور یافته و محصولات به صورت پایلوت در واحدهایی که اتحادیه استان البرز تعیین مینماید  آزمایش شود و در واقع با بازخورد نتایج حاصل از ارتباط بین تحقیق و توسعه و مزرعه جهت شکوفا شدن دانش بومی برای دستیابی به  واکسنهای دامی اثربخش و خودکفایی در این زمینه، گامهای موثری برداشته شود.
در ادامه دکتر توکلی آمادگی کامل دفتر توسعه و آموزش را برای برگزاری دوره های آموزشی وتوجیهی جهت ارکان شبکه و حتی بهره برداران با حضور موثر کارشناسان شرکت ویرا واکسن اعلام نمودند و اظهار داشتند این دفتر در نظر دارد تا دوره های آموزشی ویژه ای برای شرکتهای دانش بنیان و محصولات و خدمات آنها در تقویم آموزشی سال 1401 در نظر بگیرد.
شایان ذکر است  شرکت ویرا واکسن در سال 1396 تاسیس و در زمینه تولید ،توزیع ؛ فروش، واردات و صادرات انواع داروهاوسرم ،واکسنهای ،دام ،فراورده های بیولوژیک و صنایع پیشرفته های تک فعالیت می نماید و برای بیش از 50 نفر به صورت مستقیم و 400 نفر غیرمستقیم، اشتغالزایی نموده است .
همچنین سالانه 20 میلیون دز واکسن دامی توسط شرکت تولید می شود که بایستی به ظرفیت 50 هزار دوز در سالهای آتی برسد.
 
https://corc.ir/vdccaeqs82bqi.la2.html
corc.ir/vdccaeqs82bqi.la2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین