تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰
جالب است ۰
کرج - ایرنا - عضو هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران اعلام کرد که به منظور عرضه بدون واسطه محصولات کشاورزی ، باغی ودامی ، توسعه و تقویت «روستاها بازارها» در مناطق مختلف کشور در برنامه کاری این سازمان قرار گرفته است.
عضو هیات مدیره سازمان تعاون روستایی: روستابازارها در کشور توسعه می یابند
هومان لیاقتی روز دوشنبه در بازدید از روند تکمیلی پروژه روستا بازار شرکت تعاونی کشاورزی صنعتی دامداران شهرستان نظرآباد استان البرز افزود: در قالب طرح« روستابازار» شرایطی فراهم شده که تولیدات روستایی در قالب فروشگاه های ثابت از طریق امکانات فروشگاهی سازمان تعاون روستایی عرضه شود.  
وی اظهار داشت: به این ترتیب فروشگاه هایی از طریق سازمان تعاون روستایی در استان ها و شهرهای مختلف دایر می شود و تولیدات روستایی در این فروشگاه ها عرضه خواهد شد که هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت برای مردم شرایط مناسبت تری دارند.
عضو هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: با راه اندازی این روستابازارها بهای تمام شده محصولات برای مصرف کننده کاهش می یابد و اشتغالزایی برای روستائیان فراهم می شود.
لیاقتی یادآور شد که روستا بازارها، بستر مناسبی را برای دسترسی آسان تولیدکنندگان صنایع‌دستی و محصولات کشاورزی و دامی به بازارهای داخلی برای فروش بدون واسطه را ایجاد کرده است
۱۴۵ روستا بازار تاکنون در سراسر راه اندازی شده که این تعداد تا پایان سال جاری به ۲۵۰ روستا بازار افزایش می یابد.
https://corc.ir/vdccapqs82bq1.la2.html
corc.ir/vdccapqs82bq1.la2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین