تاریخ انتشار : ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۲
جالب است ۰
سامانه «بازرگام» با هدف ارائه خدمات دیجیتال فروش محصولات ستاد تنظیم بازار در آذربایجان شرقی رونمایی شد

مدیر سازمان تعاون روستایی آذربایجان شرقی از توزیع هوشمند کالاهای اساسی برنج، تخم مرغ و مرغ گرم در آذربایجان شرقی خبرداد

مدیر سازمان تعاون روستایی آذربایجان‌شرقی گفت: توزیع کالاهای اساسی در سامانه بازرگام از شب یلدا در استان کلید خورده است.کالاهای مذکور با قیمت مصوب تنظیم بازار با هزینه حمل رایگان تحویل مشتریان شده و هیچ گونه هزینه‌ای از مشتریان بابت حمل کالا دریافت نمی‌شود.

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی آذربایجان شرقی، علی اکبر نژادرضا گفت: با توجه به اخذ مجوز از سازمان مرکزی تعاون روستایی، در نشست هماهنگی با مدیر استانی سامانه بازرگام و با حضور معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی، مدیر امور طیور سازمان، مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان و معاون شرکت غله و معاون شرکت پشتیبانی امور دام استان در محل مدیریت تعاون روستایی استان، مقرر شد مدیر استانی شرکت بازرگام نسبت به آماده سازی انبار و سردخانه و پیش بینی صفحه‌ای اختصاصی برای توزیع هوشمند کالاهای اساسی برنج، تخم مرغ و مرغ گرم در سامانه و اپلیکیشن بازرگام، اقدام و تا حداکثر شب یلدا توزیع و تحویل کالاهای مذکور در درب منزل، آغاز شود.
وی خاطر نشان کرد: کالاهای مذکور با قیمت مصوب تنظیم بازار با هزینه حمل رایگان تحویل مشتریان شده و هیچ گونه هزینه‌ای از مشتریان بابت حمل کالا دریافت نمی‌شود.
مدیر سازمان تعاون روستایی استان در ادامه افزود: پرداخت وجه بصورت اینترنتی بوده و هیچ‌گونه وجهی نیز در محل از مشتری دریافت نخواهد شد.
گفتنی است همشهریان می‌توانند از طریق سایت بازرگام نسبت به خرید کالاهای اساسی همچون برنج، تخم مرغ، مرغ گرم و… اقدام کنند.

https://corc.ir/vdcht-nzd23nq.ft2.html
corc.ir/vdcht-nzd23nq.ft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما