تاریخ انتشار : ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۸
جالب است ۰
جلسه هماهنگی توزیع هوشمند و شبکه ای کالاهای اساسی استان در سالن جلسات مدیریت تعاون روستایی استان سمنان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان سمنان؛ جلسه هماهنگی توزیع هوشمند و شبکه ای کالاهای اساسی استان با حضور مدیر تعاون روستایی استان ، مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی ، معاون پشتیبانی امور دام، معاون اداره کل غله، نماینده سازمان صمت استان، نماینده اداره کل دامپزشکی استان و روسای فنی و بازرگانی تعاون روستایی و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت استارتاپی کالانوا در سالن جلسات مدیریت تعاون روستایی استان سمنان برگزار شد.
 
در این جلسه مقرر شد شرکت استارتاپی کالانوا تمهیدات لازم برای ایجاد دسترسی خرید آنلاین و پرداخت وجه در محل تحویل از طریق دستگاه های کارتخوان، عودت وجه پرداختی حداکثر تا 24 ساعت، ثبت درخواست خرید به صورت 24 ساعته و به قیمت مصوب در شهرستان های سمنان، دامغان ، گرمسار و شاهرود را انجام دهد.
 
تحویل سریع محموله های ثبت سفارش شده در کوتاه ترین زمان و رعایت موازین بهداشتی و حفظ کیفیت مواد غذایی از دیگر نکات مهم بیان شده در این جلسه بود.
 
در مرحله نخست و از روز چهارشنبه 8 دی ماه با توزیع مرغ گرم در سراسر استان شروع و به تدریج سایر اقلام تنظیم بازار از جمله تخم مرغ، برنج و شکر و در ایام پایانی سال میوه شب عید از طریق این سامانه توزیع خواهد شد.
 
همچنین لازم به ذکر است شرکت پشتیبانی امور دام و اتحادیه مرغ تخم گذار استان آماده تحویل مرغ و تخم مرغ هستند.
 
روابط عمومی تعاون روستایی استان سمنان
 
https://corc.ir/vdcebw8zijh8v.9bj.html
corc.ir/vdcebw8zijh8v.9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما