تاریخ انتشار : ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۵
جالب است ۰
مهندس زهره ای طی این بازدید ظرفیت انبارهای شبکه تعاون روستایی استان را ۶۷ هزارتن عنوان کرد که ۵۰هزار تن از این ظرفیت نیازمند بهسازی و یا بازسازی و تغییر کاربری است که در صورت تامین اعتبار می توان استفاده بهتری از این ظرفیت ها به عمل آورد.
بازدید رئیس جهاد کشاورزی از انبارهای تعاون روستایی در لرستان
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی لرستان دکتر اسفندیار حسنی‌مقدم به دعوت مهندس زهره ای مدیر تعاون روستایی استان و با حضور  مهندس صالحیان معاون بهبود تولیدات گیاهی و روسا و کارشناسان ستادی جهاد و تعاون روستایی و همچنین مسئولین شهرستان  از انبارهای تحت پوشش شبکه تعاون روستایی شهرستان کوهدشت بازدید به عمل آوردند.

مهندس زهره ای طی این بازدید ظرفیت انبارهای شبکه تعاون روستایی استان را ۶۷ هزارتن عنوان کرد که ۵۰هزار تن از این ظرفیت نیازمند بهسازی و یا بازسازی و تغییر کاربری  است که در صورت تامین اعتبار می توان استفاده بهتری از این  ظرفیت ها به عمل آورد.

به گفته مدیر تعاون روستایی استان هدف از این بازدید جلب حمایت رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و تامین اعتبار مورد نیاز برای تعمیر و تجهیز انبارهای تعاون روستایی و تغییر کاربری آن‌ها به سردخانه و کارگاه‌های صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی و نیز سایر صنایع مرتبط با بخش کشاورزی از جمله سبدسازی می‌باشد.

در ادامه این بازدید دکتر حسنی مقدم اظهار کرد؛ یکی از عوامل کارایی انسان، تامین غذای سالم و کافی است به همین جهت نگهداری محصولات کشاورزی بر اساس اصول بهداشتی و فنی از پایه های سلامت غذایی و جلوگیری از اتلاف آن محسوب می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان افزود؛ باتوجه به ظرفیت بالای انبارهای استان و از طرفی کمبود سردخانه، با  تبدیل این تعداد انبار به سردخانه جهت نگهداری محصولات کشاورزی برای ذخیره‌سازی کالاهای اساسی بر اساس اهداف قرارگاه امنیت غذایی موافقت شده است.

 
https://corc.ir/vdcfimdyaw6dc.giw.html
corc.ir/vdcfimdyaw6dc.giw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما