تاریخ انتشار : ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۶
جالب است ۰
مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه خبر داد

تشکیل اولین اتحادیه صنفی زراعت کشاورزان کشور در استان کرمانشاه

اولین اتحادیه صنفی کشاورزی زراعت در سطح کشور در قصر شیرین استان کرمانشاه تشکیل و اعضای هیئت مدیره و دبیر اجرایی آن انتخاب گردیدند. 
تشکیل اولین اتحادیه صنفی زراعت کشاورزان کشور در استان کرمانشاه
 به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان کرمانشاه، صفایی مدیر تعاون روستایی استان در گزارشی اظهار داشت: با تلاش‌های شبانه روزی و نظارت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرزی قصرشیرین به عنوان رئیس کمیسیون و اداره تعاون روستایی به عنوان دبیر کمیسیون نظارت، اولین اتحادیه صنفی زراعت در استان و کشور با رای گیری از کشاورزان دارای پروانه نظام صنفی و حائز شرایط جهت انتخاب اعضای هیئت مدیره تشکیل و در نهایت ۷ نفر به عنوان هیئت مدیره اتحادیه صنفی زراعت شهرستان قصرشیرین انتخاب شدند.

وی خاطرنشان نمود فرماندار شهرستان قصرشیرین ضمن بازدیداز محل اخذ رأی از برقراری نظم و رعایت مقررات توسط مسئولین تقدیر به عمل آورد. 

 مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه گفت: با توجه به دستورالعمل وزارت جهاد کشاورزی مبنی بر تغییر ساختار نظام صنفی به اتاق اصناف کشاورزی مقرر گردیده است که در هر شهرستان صنوف کشاورزی،  زراعت، آبزی پروری، صنایع تبدیلی، منابع طبیعی، باغداری، مکانیزاسیون و جنگل کاری، تشکیل اتحادیه صنفی داده و این اتحادیه ها در نهایت اتاق اصناف کشاورزی شهرستان را تشکیل دهند. 

وی ابراز امیدواری نمود با همت بهره برداران بخش کشاورزی در سطح شهرستان قصرشیرین اتحادیه صنف دامپروری و باغبانی نیز به زودی تشکیل شده و اولین اتاق اصناف کشاورزی در استان کرمانشاه در شهرستان قصرشیرین تشکیل شود. 
او گفت: پروانه‌ کسب بهره برداران بخش کشاورزی با مراجعه به ادارات جهاد کشاورزی هر شهرستان و ارائه مدارک لازم و پرداخت حق عضویت به سرعت و به صورت سالیانه صادر و تمدید می شود که اعتبار این پروانه ها به صورت استانی است.

وی خواستار مراجعه هر چه سریعتر کشاورزان و بهره برداران بخش کشاورزی جهت دریافت پروانه کسب گردید.
https://corc.ir/vdcebz8zijh8o.9bj.html
corc.ir/vdcebz8zijh8o.9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین