تاریخ انتشار : ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۶
جالب است ۱
برگزاری دوره های آموزشی یکی از مهمترین فعالیت های تعاون روستایی برای آشنایی مدیران، ارکان و اعضاء تعاونی های تحت پوشش با قوانین و دستورالعمل های سازمان تعاون روستایی است.
برگزاری 3 دوره آموزشی برای اعضا و ارکان تعاونی های زنان روستایی و تعاونی های تولید خراسان شمالی
برگزاری 3 دوره آموزشی برای اعضا و ارکان تعاونی های زنان روستایی و تعاونی های تولید خراسان شمالی
به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی خراسان شمالی، 3 دوره آموزشی برای اعضا و ارکان تعاونی های زنان روستایی و تعاونی های تولید خراسان شمالی برگزار گردید.
جلیل رمضانی مدیر تعاون روستایی خراسان شمالی گفت: این دوره های آموزشی بر اساس نیاز سنجی صورت گرفته و بر اساس تعهدات آموزشی سال جاری انجام شد.
رمضانی ادامه داد: این آموزش ها با همکاری نماینده اتحادیه نظارت و هماهنگی و اداره آموزش تعاون روستایی استان برگزار شده و با توجه به ادامه بیماری کرونا، این دوره های آموزشی بر اساس دستورالعمل های بهداشتی و بصورت حضوری و وبیناری برگزار گردید.
 مدیر تعاون روستایی خراسان شمالی در خصوص عناوین دوره های آموزشی برگزار شده گفت: یک دوره آموزشی با عنوان آشنایی با حقوق اعضا و ارکان بصورت اختصاصی برای شرکت های تعاونی روستایی زنان استان و 2 دوره آموزشی شامل آشنایی با وظایف هیئت مدیره و کارکردهای شرکت و دوره آموزشی آشنایی با قانون و اساسنامه و اصول دستورالعمل ها برای شرکت های تعاونی تولید استان برگزار گردید.
رمضانی گفت: اداره آموزش استان همه ساله در راستای هدایت و حمایت از شرکت ها، دوره های آموزشی مورد نیاز آنها را تدوین و برنامه ریزی نموده و تلاش می نماید تا اعضا و ارکان شرکت ها در این دوره ها با آخرین دستورالعمل ها و وظایف آنها در قبال یکدیگر آشنا گردند.
 
https://corc.ir/vdcicwaz2t1a3.bct.html
corc.ir/vdcicwaz2t1a3.bct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین