تاریخ انتشار : ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۷
جالب است ۰
عملکرد یکساله اخیر، برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت، چگونگی اجرای سیاستهای راهبردی سازمان متبوع، وضعیت تشکلهای تحت پوشش، مدیریت منابع و نیروی انسانی، تعاملات با سایر دستگاهها، چالشهای پیش رو و راهکارهای برون رفت از آنها
بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع  و مدیر کل امور مالی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از سازمان تعاون روستایی استان تهران
در تاریخ پنجم دی ماه جاری آقایان محمدزاده معاون توسعه مدیریت و منابع  و کربلایی زاده مدیر کل امور مالی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران به منظور رصد و پایش و همچنین آمایش استانی از توانمندیها، امکانات، منابع و چالشهای پیش رو در سازمان تعاون روستایی استان تهران حضور یافتند.
در حاشیه این بازدید جلسه موضوعی در حوزه های اداری و مالی برگزار گردیدد که آقای سلگی مدیر سازمان با تببین وضعیت موجود ( اداری،مالی) عملکرد یکساله اخیر، برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت، چگونگی اجرای سیاستهای راهبردی سازمان متبوع، وضعیت تشکلهای تحت پوشش، مدیریت منابع و نیروی انسانی، تعاملات با سایر دستگاهها، چالشهای پیش رو و راهکارهای برون رفت از آنها و... خواستار رهنمودهای لازم در نقشه راه گردیدند.
در ادامه محمدزاده با استماع تمام گزارشات و بررسیهای صورت پذیرفته اظهار داشتند: وصول درآمدهای تکلیفی و صیانت از دارایهای دولت با مستندسازی املاک، اموال و دارائیها، دریافت پلاک ثبتی انبارها، از الزامات و مورد تاکید میباشد و مقرر است در این خصوص با شفاف سازی بیشتر و ملحوظ نمودن جمیع جهات تصمیمات آتی به نحوی اتخاذ گردد که نقش حمایتی سازمان پررنگتر و حصول نتیجه بویژه در خصوص درآمدهای تکلیفی به طور کامل محقق گردد لازم به ذکر است که سیاستهای پیش رو قطعاً با نظر مساعد در راستای حمایت از مدیریتهای زیر مجموعه در خدمات رسانی مطلوب به جامعه هدف خواهد بود.
آقای کربلایی زاده نیز با اشاره به لزوم توجه ویژه در مدیریت منابع و مصارف اظهار داشتند: باید به نحوی گام برداشت تا برابر منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) اقتصاد مقاومتی سرلوحه امر باشد. لیکن مدیریت مالی سازمان در نظر دارد در جهت بهره وری مطلوب و مانع زادیی و پشتیبانی به موقع در تخصیص منابع مورد نیاز و نظارتهای ثانویه با نظر مساعد همراهی نماید.
پس از نشست مذکور به منظور تعامل بیشتر و بررسی میدانی و ملاقات چهره به چهره با همکاران آقایان محمد زاده و کربلایی زاده با همراهی مسئولین استانی در محل کار همکاران حاضر و ضمن دیدار صمیمانه وضعیت موجود را رصد و با استماع نظر پرسنل دستورات لازم را صادر فرمودند.
 
https://corc.ir/vdccaoqs82bqo.la2.html
corc.ir/vdccaoqs82bqo.la2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین