تاریخ انتشار : ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۳
جالب است ۰
هوشمندسازی زنجیره‌های تامین و توزیع محصولات کشاورزی با همکاری مدیریت تعاون روستایی استان قزوین و استارت آپ‌های بومی امکان پذیر است.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان قزوین، جلسه توزیع هوشمند کالاهای اساسی توسط استارت آپ ها با حضور شهرام رحمانی مدیر تعاون روستایی استان قزوین، معاونت، رئیس اداره بازرگانی، مسئول حراست، روسای ادارات تعاون روستایی شهرستان قزوین، تاکستان و بوئین زهرا، مدیران عامل اتحادیه شرکتهای تعاونی روستایی استان و شهرستان ها در سالن جلسات برگزار شد.
شهرام رحمانی در این جلسه بر توزیع هوشمند کالاهای اساسی در تمامی شهرستان های استان قزوین تاکید کرد و گفت: در راستای سیاست های سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران و تاکید مقام عالی سازمان و با توجه به اهمیت هوشمندسازی زنجیره های تامین و توزیع محصولات کشاورزی،  توزیع کالاهای اساسی در شهر قزوین شروع شده است.
این مسئول تصریح کرد: واسطه‌گری از گذشته تا حال معضل بزرگ تولیدکنندگان به ویژه در بخش کشاورزی بوده که موجب افزایش قیمت مصرف‌کننده می شود که با توزیع هوشمند کالاهای مورد نیاز مردم، موجب حذف واسطه گران و دلالان در این بخش خواهیم شد.
وی در ادامه افزود: در مراحل بعد کالاهای بیشتری نیز به فروش اینترنتی اضافه خواهد شد و امیدواریم تا پایان امسال همه اقلام کالای اساسی به صورت هوشمند توزیع شوند.
مدیر تعاون روستایی استان قزوین همچنین بر نحوه خرید، ذخیره سازی و توزیع  میوه شب عید طبق دستورالعمل ابلاغی تاکید کرد و گفت: میوه شب عید با کیفیت مناسب خریداری و در سردخانه تحت نظارت سازمان ذخیره خواهد شد تا از افزایش قیمت ها در پایان سال جلوگیری شود.
 
https://corc.ir/vdccapqi82bqi.la2.html
corc.ir/vdccapqi82bqi.la2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما