تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷
جالب است ۰
جلسه نشست مشورتی با حضور فرماندار و معاونت فرمانداری شهرستان میامی و معاون تعاون روستایی استان در شهرستان میامی برگزار شد.
برگزاری جلسه بررسی مشکلات توزیع نهاده های دامی در شهرستان میامی
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان سمنان؛ خداداد زاده  سرپرست اداره تعاون روستایی شهرستان میامی از برگزاری جلسه نشست مشورتی با حضور فرماندار و معاونت فرمانداری شهرستان میامی و معاون تعاون روستایی استان خبر داد و گفت: نخست گزارش اقدامات اداره تعاون روستایی و اتحادیه مباشر توزیع شهرستان میامی به جلسه ارائه گردید.

وی افزود: همچنین در این جلسه فرماندار شهرستان میامی ضمن اظهار رضایت از تلاش بعمل آمده اخیر اداره و شبکه تعاون روستایی پیرامون، بررسی قیمت گذاری نهاده دامی، وضعیت سهمیه شهرستان و روند توزیع نهاده دامی و کشاورزی و شیوه نظارت بر روند توزیع بیاناتی ایراد فرمودند.

در ادامه این جلسه توضیحات لازم در زمینه اختلال ایجاد شده در سامانه توزیع و اعتراض برخی از دامداران توسط معاون تعاون روستایی استان و سرپرست اداره تعاون روستایی شهرستان به جلسه ارائه شد و ضمن شفاف سازی موارد مرتبط و پاسخ به سوالات اعضای جلسه، مقرر گردید با نظارت دقیق خدماتی چون توزیع ارزاق و کالاهای مصرفی سهمیه شهرستان توسط شبکه تداوم یابد و با رفع موانع موجود دامنه ارائه این خدمات گسترش یاید.

در پایان جلسه از عملکرد تعاون روستایی شهرستان میامی در رابطه با تنظیم بازار میوه شب یلدا با تامین و توزیع پرتقال با قیمت مناسب تقدیر و تشکر شد.
https://corc.ir/vdcbufb5prhbf.iur.html
corc.ir/vdcbufb5prhbf.iur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما