تاریخ انتشار : ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۲
جالب است ۰
جایگاه تازه تاسیس کلینیک گیاه پزشکی به منظور تکمیل و تجهیز کلینیک و نحوه فعالیت و خدمات رسانی به کشاورزان و روستابازار شرکت تعاونی روستایی اتحاد رباط کریم و طرح های نیمه کاره و در دست اجرا آن شرکت از جمله طرح ایجاد مرکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی مورد بازدید واقع گردید.
بازدید سرپرست اداره خدمات فنی از زیرساخت های شبکه تعاونی های تولید و روستایی شهرستان رباط کریم و بررسی طرح های فنی قابل اجرا در شهرستان
با دستور رسول سلگی مدیر سازمان تعاون روستایی استان تهران  در راستای پشتیبانی و مانع زدایی در مسیر تولید و عرضه خدمات به جامعه هدف خلیلی سرپرست اداره خدمات فنی و کشاورزی سازمان به منظور بررسی طرح های زودبازده و اشتغالزا در شهرستان رباط کریم با همراهی رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان رباط کریم و کارشناس خدمات فنی استان از طرح های در دست اجرا توسط شبکه تعاونی های تولید و روستایی آن شهرستان بازدید به عمل آوردند.
در ابتدا با هماهنگی مدیرعامل شرکت تعاونی تولید کانال محمدیه از جایگاه تازه تاسیس کلینیک گیاه پزشکی شرکت بازدید و نسبت به تکمیل و تجهیز کلینیک و نحوه فعالیت و خدمات رسانی به کشاورزان موارد لازم به کارشناسان کلینیک توصیه گردید سپس با بازدید از انبار شرکت مباحثی پیرامون راه اندازی صنایع تبدیلی و تکمیلی، واحد بسته بندی محصولات کشاورزی و واحد تولید و پرورش قارچ و... مورد بحث و مداقه واقع شد.
در ادامه از روستابازار شرکت تعاونی روستایی اتحاد رباط کریم و طرح های نیمه کاره و در دست اجرا آن شرکت از جمله طرح ایجاد مرکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در روستای ده حسن همچنین ساختمان و اراضی شرکت در روستای آدران به منظور بررسی و امکان سنجی طرح های قابل اجرا بازدید به عمل آمد.
 
https://corc.ir/vdcakonu149ni.5k4.html
corc.ir/vdcakonu149ni.5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین