تاریخ انتشار : ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۷
جالب است ۰
صفایی مدیر تعاون روستایی استان اظهار داشت: شبکه تعاونی های روستایی استان کرمانشاه از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا پایان آذر ماه موفق به تامین و توزیع بیش از ۵۱ هزار تن نهاده دامی میان بهره برداران بخش دامداری مرغداری و پرورش آبزیان استان گردیده اند. 
توزیع بیش از ۵۱ هزار تن نهاده دامی توسط تشکل های وابسته به شبکه تعاونی های روستایی استان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان کرمانشاه وی تصریح نمود: این میزان از توزیع که توسط شبکه تعاونی های روستایی استان انجام گردیده است فقط شامل نهادهای یارانه دار می باشد که بر اساس نرخ مصوب میان بهره برداران توزیع می گردد.

مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه اظهار داشت این نهاده های دامی شامل خوراک آماده دام،  کنسانتره، سبوس، ذرت علوفه‌ای، سویا، روغن طیور و حتی نهاده برای مصرف آبزیان می باشد که در اقصی نقاط استان توزیع گردیده است.

این مقام مسئول در حوزه جهادکشاورزی استان کرمانشاه در ادامه خاطرنشان نمود: شبکه گسترده تعاونی های روستایی استان با توجه به خشکسالی و کمبود علوفه و بر اساس وظیفه ذاتی خود برای خدمت رسانی به جامعه روستایی و با بهره گیری از امکانات موجود در سطح منطقه اقدام به تهیه و تامین نهاده‌های مورد نیاز دامداران در سطح استان می نماید صفایی خاطر نشان نمود: بر این اساس دو تشکل اتحادیه تعاونی های دامداران استان و شرکت تعاونی گاوداری صنعتی کرمانشاه اقدام به تامین و توزیع نهاده های دامی با قیمت مصوب و یارانه ای می نمایند.
https://corc.ir/vdcebw8wijh8f.9bj.html
corc.ir/vdcebw8wijh8f.9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما