تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹
جالب است ۰
مجلس عزاداری حضرت فاطمه زهرا(س) و دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی با حضور مدیران و کارکنان در تعاون روستایی استان قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان قزوین، همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری حضرت فاطمه‌زهرا (سلام‌الله‌علیها(، مجلس عزاداری بی بی دوعالم و  دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با حضور شهرام رحمانی مدیر تعاون روستایی استان قزوین، حجت الاسلام و المسلمین بهادری مسئول حوزه نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان، مسئول نمایندگی ولی فقیه در مدیریت، معاونت، روسای ادارات ستادی و شهرستانی و کارکنان در نمازخانه تعاون روستایی استان قزوین برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین بهادری در این مراسم ضمن تسلیت ایام فاطمیه و دومین سالگرد سردار دلها، گفت: خدمت به خلق خدا، در فرهنگ قرآن و اهل بیت علیهم‌السلام، ارزش و ثواب فراوانی دارد به طوری که خدمت به مردم موجب رضایت خداوند می شود.
این مسئول با اشاره به ابعاد مختلف شخصیت سردار سلیمانی، شهادت او را نقطه عطفی در شکست استکبار جهانی دانست و افزود: دشمن باید بداند راه سردار سلیمانی، با قوت و اقتدار بیشتر، تا رسیدن به هدف نهایی جبهه مقاومت استمرار خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: کسانی که اهل ایمان باشند نه تنها در حرف بلکه در عمل همانند شهید سردار سلیمانی آن را اثبات می کنند.
در این مراسم پس از قرائت زیارت عاشورا حاضران در سوگ حضرت فاطمه‌زهرا (سلام‌الله‌علیها( و شهادت سردار پرافتخار اسلام و ایران حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش به عزاداری پرداختند.
در انتهای این مراسم از فرزندان کارکنان که در مسابقه نقاشی شرکت کرده بودند تجلیل بعمل آمد.
 
 

 
https://corc.ir/vdcca4qi82bqo.la2.html
corc.ir/vdcca4qi82bqo.la2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما