تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۸
جالب است ۰
سید محسن موسوی مدیر سازمان تعاون روستایی استان البرز به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی استان البرز، متن پیام به این شرح است:
بِسمِ رَبِ الشُهَدا وَ الصِدیقین
وَلَا تَحْسبَنَّ الَّذِین قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّه أَمْوَاتا بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُون

چه نیک گفته اند که شهادت هنر مردان خداست. سردار رشید و پر افتخار اسلام، حاج قاسم سلیمانی، که خود نماد ساده زیستی، پارسایی و ولایتمداری بود به دور از هیاهوها و خودنمایی های سیاسی و پس از یک عمر شجاعت و مجاهدت در راه دفاع از میهن، در میدان های مبارزه با نماد مجسم شیاطین سرانجام به مقام والای شهادت رسید و به ارواح طیبه شهدا پیوست.
سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، اسطوره غیرت و شجاعت بود و این صفت بارزه و شاخصه، ایشان را به شخصیتی مقتدر در بین تمام آزادی خواهان جهان و حافظ صلح و امنیت خاورمیانه بدل ساخته بود.
او سرباز وطن و ولایی بود و بدون شک پرچمی که او و همرزمان شهیدش در حمایت از مظلومان برافراشتند، در راه مبارزه با استکبار جهانی در اهتزاز باقی خواهد ماند.
استکبار جهانی بداند که همبستگی ملت ایران پس از شهادت ایشان دو چندان شده و مکتب سردار دل ها در دل دوستدارانش همیشگی و ماندگار است.
اینجانب شهادت افتخارآمیز سردار سرافراز و فرمانده همیشه پیروز سپاه اسلام، سپهبد پاسدار "حاج قاسم سلیمانی" و همرزمانش را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب، خانواده بزرگوار آن شهیدان، ملت شریف و بزرگ ایران و همه دوستدارانش  بالاخص همکاران و مجموعه شبکه تعاون روستایی و کشاورزی تبریک و تسلیت عرض نموده و برای روح بلند این سردار بزرگ اسلام علو درجات الهی و محشور شدن با شهدای کربلا را از درگاه حضرت حق طلب می کنم.
https://corc.ir/vdcebv8xijh87.9bj.html
corc.ir/vdcebv8xijh87.9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین