تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۲۰
جالب است ۰
مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان از توزیع بیش از ۴۲ میلیون لیتر انواع مواد سوختی از ابتدای سال تاکنون در هفت شهرستان جنوب کرمان خبر داد
توزیع بیش از ۴۲ میلیون لیتر انواع فرآورده ھای نفتی توسط شبکه تعاون روستایی جنوب کرمان
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی جنوب کرمان فاطمه میرساردو مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان گفت: این شبکه در راستای تحقق وظایف خود در نه ماهه امسال توانسته ۴۲ میلیون و ۳۹۶ هزار لیتر انواع سوخت شامل بنزین، نفت گاز، نفت سفید بین کشاورزان و بهره برداران توزیع کند.
وی در خصوص تعداد عاملان توزیع کننده مواد سوختی این منطقه  بیان داشت :این شبکه ۶ جایگاه و ۳۷ فروشندگی مواد نفتی دارد که از طریق همین جایگاهها و عاملیت‌ها سوخت مورد نیاز مصارف خانگی، ماشین آلات کشاورزی روستاییان و کشاورزان تامین و توزیع می‌شود.
مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان تصریح کرد: یکی از مھمترین وظایف این شبکه خدمت رسانی به کشاورزان و روستائیان است که باتلاش و همکاری شرکت ھای تعاونی روستایی و بر اساس هماهنگی های بعمل امده با شرکت فراورده های مواد نفتی این اقدامات در حال انجام است.
  فاطمه میرساردو در پایان یادآور شد: هدف از توزیع سوخت حمایت از تولید کننده روستایی، استقرار و توسعه روستاها و سهولت در رفت و آمد روستاییان است.
 
https://corc.ir/vdcakene149n6.5k4.html
corc.ir/vdcakene149n6.5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین