تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۳
جالب است ۰
مدیر سازمان تعاون روستایی استان فارس

سامیت چیست؟

مدیر سازمان تعاون روستایی استان فارس گفت: سامانه مدیریت یکپارچه تعاونی های روستایی استان فارس (samyt) با ایجاد نگاهی نو، کاربردی و فن‌آورانه توانست در سطح ملی یکپارچه‌سازی شود.
سامیت چیست؟

به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان فارس؛ هدایت اله رحیمی گفت: شیوع ویروس کرونا نگاهی نو در تمامی کسب و کارها و منجمله آموزش به وجود آورد تا بتوان علاوه بر آموزش بدون نیاز به حضور فیزیکی بسیاری از خدمات دیگر را در قالب الکترونیک تداوم بخشید. در همین راستا سامانه سامیت به صورت پایلوت در استان فارس اجرا و سپس در سطح شبکه تعاون روستایی سراسر کشور یکپارچه سازی شد.
 
این مقام مسئول افزود: الکترونیک نمودن فرآیند آموزش از مرحله درخواست در تعاونی‌ها تا برگزاری آنلاین دوره و صدور گواهی، ایجاد پرونده الکترونیکی برای اعضاء ، مدیریت و برگزاری جلسات آنلاین سازمانی و مراکز تابعه ، برگزاری مجامع به صورت 100 درصد الکترونیکی و مکانیزه و نیاز سنجی آموزشی از شبکه تحت پوشش، پایش اعضاء، بروز‌رسانی وضعیت سهام شرکت، برگزاری آزمون‌های تعیین صلاحیت اعضای هیات مدیره و مدیران عامل و دسترسی اعضاء به پرونده‌های مالی و آموزشی خود از دیگر امکانات این سامانه می باشد.
 
وی گفت: از آنجا که آموزش ارتباط مستقیم با توسعه شغلی و ارایه خدمات دارد سازمان تعاون روستایی استان فارس، با بستر سازی مناسب فضای مجازی، زمینه را برای رشد و نوآوری در حوزه‌های مختلف فراهم کرد و با راه اندازی سامانه مدیریت یکپارچه تعاونی ها(سامیت) زمینه را برای برگزاری وبینارهای آموزشی،  مجامع ،  آزمون‌ها و جلسات هماهنگی استانی، شهرستان و هیات مدیره را فراهم نمود.
 
https://corc.ir/vdcca0q182bqi.la2.html
corc.ir/vdcca0q182bqi.la2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما