تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۲
جالب است ۲
روز سه شنبه مورخ ۱۵ دی ماه ۱۴۰۰ جلسه همکاری و هم‌اندیشی بین معاونین و مدیران ارشد بانک کارافرین و مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت تعاونی صندوق تعاون روستایی ایرانیان و معاون توسعه تعاونی‌ها، تشکل‌ها و نظام‌های بهره‌برداری سازمان تعاون روستایی در محل ساختمان اصلی بانک کارافرین برگزار شد.
برگزاری جلسه سه‌جانبه سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، بانک کارافرین و شرکت تعاونی صندوق تعاون روستایی ایرانیان
جلسه همکاری و هم‌اندیشی بین معاونین و مدیران ارشد بانک کارافرین و مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت تعاونی صندوق تعاون روستایی ایرانیان و معاون توسعه تعاونی‌ها، تشکل‌ها و نظام‌های بهره‌برداری سازمان تعاون روستایی و همکاران این معاونت روز سه شنبه مورخ ۱۵ دی ماه ۱۴۰۰ در محل ساختمان اصلی بانک کارافرین برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، مراد محمدی، معاون توسعه تعاونی‌ها، تشکل‌ها و نظام‌های بهره‌برداری با ذکر اهمیت صندوق برای سازمان مرکزی تعاون روستایی و ضرورت بروزرسانی و توسعه فعالیت‌های صندوق از طریق همکاری با بانک‌های خوش‌نام کشور تاکید کرد.

آقای  مصباح، عضو هیئت مدیره و اقای صفری مدیر عامل صندوق تعاونی روستایی ایرانیان از طرف صندوق در این جلسه حاضر بودند و ضمن معرفی صندوق نیازمندی‌های خود را در همکاری با بانک جهت توسعه فعالیت‌ها ارائه نمودند.

 آقای صادقی معاون بانکی، بانک کار آفرین با ابراز علاقه مندی به ایجاد همکاری تاکید ویژه‌ای روی ایجاد ساز و کارهای اجرایی برای ایجاد ارتباط مستمر داشتند.

 آقای اسمعیل برزنویی، مدیر امور بانکی و دکتر شیرجیان و کارشناسان بانک کارآفرین نیز به بیان نکات فنی لازم توجه  اشاره نمودند.

جناب اقای بالان از کارشناسان سازمان مرکزی تعاون روستایی نیز به بیان نکاتی در خصوص وضع صندوق و استراتژی‌های آینده صندوق پرداختند.

در  ادامه مقرر شد جلسات فنی و تخصصی در مدت زمان مشخص و معین جهت تصمیم‌گیری برای تعامل و همکاری فی‌مابین و تصمیم‌گیری در خصوص راهبردها برگزار گردد.

لازم به ذکر است جهت توسعه فعالیت تشکل‌ها و تعاونیهای روستایی ارائه تسهیلات به فعالان و تولید کنندگان نقش ویژه‌ای دارد که تقویت صندوق می‌تواند در این راستا بسیار حائز اهمیت باشد.
https://corc.ir/vdcjfyetzuqet.sfu.html
corc.ir/vdcjfyetzuqet.sfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما