تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۹
جالب است ۰
جلسه توجیهی و تشریح تشکیل ساختار جدید نظام صنفی کشاورزی شهرستان عنبرآباد با حضور فاطمه میرساردو مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان،طاهری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان عنبرآباد ، بهرام سالاری معاون مالی و اداری ، فرشاد مشایخی مسئول اداره صنوف تشکلهای تعاون روستایی جنوب کرمان و با شرکت اکثریت نمایندگان دستگاه های عضوکمیسیون برگزار گردید.
جلسه تبیین و توجیه ساختار جدید نظام صنفی کشاورزی شهرستان عنبرآباد
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی جنوب کرمان دراین نشست ابتدا طاهری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان عنبرآباد ضمن خوشامد گویی به مدعوین به اهميت و ضرورت تشكيل اتاق اصناف كشاورزي در اين شهرستان اشاره داشته و حمايت خود را از تشكيل آن اعلام نمود.
وی افزود:آیین نامه اجرایی جدید نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی با قانون نظام صنفی کشور انطباق بیشتری دارد و تحول ایجاد شده در ساختار نظام صنفی کشاورزی، تشکیل اتحادیه‌های تخصصی صنفی و اتاق اصناف کشاورزی از مهمترین اتفاقات در بخش کشاورزی کشور در سال‌های اخیر است
در ادامه فاطمه میر ساردو مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان ساختار جدید نظام صنفی والزامات اجرایی آن را تشریح و نقش سازمان جهاد کشاورزی و تعاون روستایی استان را در استقرار آن بر اساس آیین نامه و دستورالعمل های مصوب بیان نمود.
ایشان تصریح نمود:نظام‌ های صنفی کشاورزی به عنوان تشکل‌های فراگیر مردم نهاد و کشاورز محور در مدیریت، ساماندهی،تصمیم گیری ها  و حمایت از حقوق افراد شاغل در بخش کشاورزی نقش موثری داشته باشند واطمینان داریم  این ساختارجدید می تواند نقش و جایگاه نظام صنفی و اعتبار بخشی به پروانه های فعالیت کشاورزان را بهبود بخشد.
در ادامه فرشاد مشایخی مسئول اداره صنوف تشکل های تعاون روستایی به صورت مبسوط مراحل اجرایی کار تا تشکیل کمیسیون نظارت اتاق اصناف استانی را تشریح نمودند.
در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر مقرر گردید:ظرف یک ماه آینده اتحادیه ها لیست اعضای خود را احصا و به کمیسیون جهت تصویب و تصمیم گیری برگزاری انتخابات ارائه نمایند.
https://corc.ir/vdcca1q182bq1.la2.html
corc.ir/vdcca1q182bq1.la2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین