تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۴
جالب است ۰
برگزاری جلسه غیر رسمی تودیع و معارفه مدیر سازمان تعاون روستایی استان یزد

تودیع و معارفه مدیر سازمان تعاون روستایی استان یزد

به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان یزد، در روز شنبه مورخ 11/10/1400 طی یک برنامه غیر رسمی در محل تعاون روستایی با حضور ریاست جهاد کشا
به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان یزد، در روز شنبه مورخ 11/10/1400 طی یک برنامه غیر رسمی در محل تعاون روستایی با حضور ریاست جهاد کشاورزی، هیات همراه و یداله جوادپور مدیر اسبق تعاون روستایی، سید حسین دشتی به عنوان سرپرست جدید تعاون روستایی استان معرفی گردید
تودیع و معارفه مدیر سازمان تعاون روستایی استان یزد
به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان یزد، در روز شنبه 1400/10/11 طی یک برنامه غیررسمی در محل تعاون روستایی با حضور ریاست جهاد کشاورزی، هیات همراه و یداله جوادپور مدیر اسبق تعاون روستایی، سید حسین دشتی بعنوان سرپرست جدید تعاون روستایی معرفی گردید.
در این مراسم مدیر سابق تعاون روستایی گزارشی از عملکرد خود در طول مدت تصدی ارائه نمود. جوادپور با اشاره به نقش آفرینی  تعاونی های روستایی و کشاورزی در امر تولید و عرضه محصولات کشاورزی، از مجموعه تشکلها،تعاونیها و کارکنان تعاون روستایی تقدیر نمود.
وکیلی ریاست جهاد کشاورزی در این برنامه غیر رسمی ضمن تقدیر از عملکرد سه ساله جوادپور در طول مدت تصدی، اهمیت وظایف اجرایی تعاون روستایی را در روند نظارت بر چرخه تولید محصول تا بازار رسانی و بازاریابی آنها برشمرده و موفقیت استان در حوزه های کشاورزی را حاصل تلاش و همت کشاورزان زحمتکش استان و تلاش متعهدانه این مجموعه و همچنین مدیران جهاد کشاورزی و بخشهای وابسته دانست.
همچنین در این مراسم، وکیلی، انتصاب دشتی را بعنوان سرپرست تعاون روستایی تبریک گفته، تعالی و پیشرفت روزافزون این مجموعه را از خداوند منان خواستار شد.
https://corc.ir/vdcd2o0s6yt0s.a2y.html
corc.ir/vdcd2o0s6yt0s.a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما