تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹
جالب است ۰
دوره های آموزشی تحت عناوین اصول و ضوابط ایمنی و بهداشت در محیط فروشگاه و اصول و ایمنی بهداشت محصولات انبار به صورت مجازی برای ارکان تشکل های تعاون روستایی استان قزوین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان قزوین، دوره های آموزشی تحت عناوین 1- اصول و ضوابط ایمنی و بهداشت در محیط فروشگاه 2- اصول و ایمنی بهداشت محصولات انبار  با همکاری مشترک اداره آموزش تعاون روستایی استان قزوین و اتحادیه شرکتهای تعاونی روستایی استان به صورت مجازی برای ارکان تشکل های تعاون روستایی استان قزوین برگزار شد.
سرفصل این دوره های آموزشی؛ آشنایی با بیماری های ناشی از شغل، آشنایی با علل بروز حوادث شغلی، آشنایی با وسایل حفاظت فردی، آشنایی با علل آتش سوزی و اصول اطفاء حریق، آشنایی با شرایط مطلوب و ایمنی محیط کار، آشنایی با عوامل استرس زا و غلبه بر آن، آشنایی با بهداشت روانی در کار، بهداشت محیط کار و بهداشت فردی و... بوده است.
تدریس این دوره های آموزشی بر عهده حبیب اله چگینی رئیس گروه بهداشت حرفه ای در مرکز بهداشت استان قزوین و کارشناس رسمی دادگستری در حوادث ناشی از کار بوده است که طبق سرفصل های دوره به فراگیران آموزش داده شد.
 
 
https://corc.ir/vdcakwne149ny.5k4.html
corc.ir/vdcakwne149ny.5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما