تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶
جالب است ۰
توزیع اینترنتی تخم مرغ تنظیم بازار با قیمت مصوب در سمنان از دیروز چهاردهم دی ماه آغاز شده و در حال عرضه به درب منازل شهروندان است.
مدیر تعاون روستایی استان سمنان از آغاز توزیع هوشمند تخم مرغ در سمنان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان سمنان؛ احسان عباسپور مدیر تعاون روستایی استان سمنان از آغاز توزیع اینترنتی تخم مرغ در سمنان خبر داد و گفت: توزیع اینترنتی تخم مرغ تنظیم بازار با قیمت مصوب در سمنان از دیروز چهاردهم دی ماه آغاز شده و در حال عرضه به درب منازل شهروندان است.
 
عباسپور اضافه کرد: در گام نخست توزیع مرغ گرم به‌صورت هوشمند در سطح سمنان آغاز شد که از هفته آینده سایر اقلام اساسی همچون شکر و برنج در سطح کل استان به صورت هوشمند و از طریق سامانه‌های خرید اینترنتی توزیع خواهد شد.
 
وی افزود: در حال حاضر روزانه مرغ گرم و تخم مرغ به صورت اینترنتی توزیع می‌شود که قیمت مصوب هر کیلوگرم مرغ 30 هزار تومان و قیمت هر کیلو تخم مرغ 21 هزار تومان درب منزل می باشد.
 
در ادامه عباسپور بیان داشت: با راه اندازی شبکه توزیع هوشمند اقلام تنظیم بازار، امکان خرید کالاهای اساسی به صورت اینترنتی برای شهروندان در شهرهای استان سمنان فراهم شده و کسانی که تمایل به خرید اینترنتی داشته باشند می توانند از طریق شبکه هوشمند کالاناوا کالاهای مورد نیاز را به صورت غیرحضوری خریداری کنند.
 
به گفته وی، عرضه هوشمند این اقلام در شهرهای گرمسار، سمنان، دامغان و شاهرود در حال انجام است.
 
مدیر تعاون روستایی استان سمنان اعلام کرد: متقاضیان جهت ثبت سفارش اقلام مصرفی می توانند به آدرس سایت www.kalanava.com   مراجعه کنند.
 
https://corc.ir/vdccaiq182bq0.la2.html
corc.ir/vdccaiq182bq0.la2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما