تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۲
جالب است ۰
آیین گرامیداشت روز جهانی مقاومت و دومین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی در دفتر مدیریت تعاون روستایی سمنان برگزار شد.
بزرگداشت روز جهانی مقاومت در مدیریت تعاون روستایی استان سمنان
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان سمنان؛ به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) و سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی، مراسم گرامیداشت یاد و خاطره دومین سالگرد شهادت سردار دلها با حضور حجت الاسلام والمسلمین حافظی و حجت الاسلام والمسلمین فلاح، مدیر تعاون روستایی استان و کارکنان در سالن جلسات مدیر تعاون روستایی استان سمنان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین حافظی در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، به تبیین مجاهدت‌ها، رشادت‌ها و دستاورد تلاش‌های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی پرداخت و گفت: یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های شخصیتی شهید حاج قاسم سلیمانی نوع نگاه ایشان به مردم بود که همواره سعی داشت مردم را تحت چتر حمایتی خود قرار دهد. 

در این مراسم حجت الاسلام حافظی افزود: سردار سلیمانی  همه مظلومان جامعه را خانواده خود می‌دانست و آرزوی او نجات همه بشریت از جور و ستم بود و از آرمان های آن شهید بزرگوار، سعادتمندی همه بشریت بود.

در پایان وی از شهید قاسم سلیمانی به عنوان شخصیتی نابغه یاد کرد و گفت: باید تلاش کنیم الگوی رفتاری و سیره زندگی این مرد بزرگ در جامعه بویژه برای نسل جوان به درستی تبیین شود.
https://corc.ir/vdcd2s0s6yt0o.a2y.html
corc.ir/vdcd2s0s6yt0o.a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما