تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۴
جالب است ۰
حضور بسیج در عرصه های خدمت رسانی، تسهیل کننده امر تولید در بخش کشاورزی است.
به گزارش  روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی استان البرز: جلسه هماهنگی قرارگاه بسیج و گروه حیدریون به ریاست حاج آقا ارجمند مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان البرز و با حضور ابراهیمی معاون سازندگی بسیج وزارت جهاد کشاورزی هفتم دی ماه سال جاری در سالن جلسات سازمان جهاد کشاورزی تشکیل گردید.
در این جلسه، جانشین مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی بر همدلی، همکاری و نقش بسیج در تسریع فعالیت های بخش کشاورزی تأکید کرد و افزود: باید جهت تحقق اهداف بلند انقلاب اسلامی و وزرات جهاد کشاورزی به اصل مشارکت عمومی و مردمی توجه ویژه داشته باشیم چرا که با حضور بسیج در صحنه ها و در کنار مردم و کشاورزان و بهره برداران می توانیم شاهد پیشرفت امور باشیم.
ابراهیمی با اشاره به اهمیت تسهیلگری در فرایند های اداری افزود: ما باید در عرصه های سازندگی و کشاورزی شرایط را برای فعالیت بخش کشاورزی تسهیل کنیم تا کشاورزان و فعالان بخش کشاورزی بتوانند در امر تولید نقش آفرین باشند.
در خاتمه این نشست طی حکمی حاج آقا یوسفی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه تعاون روستایی استان البرز به عنوان مسئول گروه جهادی حیدریون این سازمان منصوب شدند.
https://corc.ir/vdcjfhetzuqex.sfu.html
corc.ir/vdcjfhetzuqex.sfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین