تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۸
جالب است ۰
مجلس عزاداری حضرت فاطمه زهرا(س) و دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی با حضور مدیر، مسئول دفتر حوزه نماینده ولی فقیه تعاون روستایی، معاونین، روسای ستادی، و کارکنان در تعاون روستایی استان البرز برگزار گردید.
مجلس عزاداری حضرت فاطمه زهرا(س) و دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در تعاون روستایی استان البرز برگزار شد
به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی استان البرز، همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری  بی بی دو عالم، مجلس عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س) و دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با حضور سید محسن موسوی مدیر تعاون روستایی استان البرز، حجت الاسلام و المسلمین ارجمندی مسئول حوزه نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان، حجت الاسلام و المسلمین یوسفی مسئول دفتر حوزه نماینده ولی فقیه تعاون روستایی، معاونتها و روسای ادارات ستادی و شهرستانی و کلیه کارکنان در تعاون روستایی استان البرز روز چهارشنبه مورخ 1400/10/15 تشکیل گردید.
حجت الاسلام و المسلمین ارجمندی در این مراسم ضمن تسلیت ایام فاطمیه و دومین سالگرد سردار دلها، گفت: از این علوم هیچ علومی به اندازه تاریخ نیست و دستخوش سوگیریها و تحریف نشده است.
این مسئول با اشاره به ابعاد مختلف شخصیت سردار سلیمانی، شهادت او را نقطه عطفی در شکست استکبار جهانی دانست و افزود: دشمن باید بداند راه سردار سلیمانی، با قوت و اقتدار بیشتر، تا رسیدن به هدف نهایی جبهه مقاومت استمرار خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: حضرت زهرا (س) چه مقام عظیمی داشتند، همیشه از پیامبر حمایت می کردند و در جنگ خندق و بدر کمک حال پیامبر بودند، حضرت امام خمینی (ره) فرمودند: اگر قرار بود از این بانوان کسی پیامبر باشد حتما حضرت زهرا (س) از پیامبران اولوالعزم می شدند.
در ادامه حاج آقا یوسفی: با گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی، که ایشان یک سرباز خستگی ناپذیر فدایی بود که مردم داری و رعایت حال افراد در سرلوحه کارش بود، حاج قاسم همانند خورشید یک شخصیت عالمتاب و شناخته شده است که خود و عملکردش قابل پوشاندن یا انکار نیست.
ایشان در ادامه گفتند : حضرت زهرا (س) در نزد مسلمانان، برترین و والاترین مقام بانوی جهان در تمام قرون و اعصار را دارد، به طوریکه پیامبراکرم (ص)، حضرت زهرا را اولین و آخرین سرور زنان در تمام دنیا معرفی کرده است. حضرت زهرا (س) یکی از پنج عضو آل عبا است که نسل پیامبر(ص) را ایشان ادامه داند حضرت زهرا (س) در نزد مسلمانان، برترین و والاترین مقام بانوی جهان در تمام قرون و اعصار را دارد، به طوریکه پیامبراکرم (ص)، حضرت زهرا را اولین و آخرین سرور زنان در تمام دنیا معرفی کرده است. حضرت زهرا(س) یکی از پنج عضو آل عبا است که نسل پیامبر(ص) را ایشان ادامه دادند.
در خاتمه با مداحی، حاضران در سوگ حضرت فاطمه‌زهرا (سلام‌الله‌علیها) و شهادت سردار پرافتخار اسلام و ایران حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش به عزاداری پرداختند.
https://corc.ir/vdcfijdmaw6dt.giw.html
corc.ir/vdcfijdmaw6dt.giw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین