تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۱
جالب است ۰
مدیر تعاون روستایی استان قزوین از پایان خرید حمایتی کشمش در استان خبر داد و گفت: 2 میلیون و 769 هزار و 274 کیلوگرم کشمش از تاکداران استان قزوین خریداری شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان قزوین، شهرام رحمانی مدیر تعاون روستایی استان قزوین از پایان خرید حمایتی کشمش در استان خبر داد و گفت: این طرح از ابتدای سال جاری در راستاي سیاستهاي حمايتي دولت و اجراي برنامه خريد حمايتي محصولات كشاورزي براي جلوگیري از ضرر و زيان تولیدكنندگان اجرایی شد.
این مسئول با اعلام اینکه 2 میلیون و 769 هزار و 274 کیلوگرم کشمش از تاکداران استان قزوین خریداری شد، افزود: از این میزان 2 میلیون و 438 هزار و 104 کیلوگرم کشمش بی دانه تیزابی و 341 هزار و 170 کیلوگرم کشمش بی دانه آفتابی بوده است.
وی تاکید کرد: خرید حمایتی کشمش از طریق اعطای تسهیلات ترجیحی به کارخانجات و صادرکنندگان صورت گرفت و در این زمینه 4 کارخانه زرین تاک آریا تاکستان، موسسه بازرگانی بخشنده، توسعه بازار راسن آبیک و دانه های زر تاک نگین همکاری داشته اند.
مدیر تعاون روستایی استان قزوین یادآور شد: پرداخت تسهیلات ترجیهی براي خريد محصول كشمش از باغداران با قیمت های نظارت شده، به كارخانجات و صادركنندگان كشمش با هدف ایجاد تحريک در بازار، حفظ بازارهاي صادراتي و جلوگیري از افت بیشتر قیمت صورت گرفت.
 
https://corc.ir/vdcgrt9w4ak93.pra.html
corc.ir/vdcgrt9w4ak93.pra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما