تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۲
جالب است ۰
رئیس تعاون روستایی شهرستان شوش خبر داد:

اختصاص 113 تن میوه نوروزی به شهرستان شوش

رئیس تعاون روستایی شهرستان شوش از اختصاص 113 تن سیب و پرتقال جهت تامین بازار میوه شب عید به این شهرستان خبر داد.
اختصاص 113 تن میوه نوروزی به شهرستان شوش
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان هومن سپه وند گفت: شهرستان شوش یکی از بزرگترین شهرهای گردشگری در بعد تاریخی و مذهبی به شمار می رود که پیامبر الهی حضرت دانیال نبی را در دل خود دارد و از طرفی با محوطه های باستانی از جمله چغازنبیل سالانه گردشگران بسیاری را در ایام نوروز به خود می بیند.
وی ادامه داد: همین مهم باعث می شود که شهرستان شوش در زمینه پذیرایی از مهمانان و برگزاری مراسمات تدارکات اولیه و لازم را ببیند.
رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان شوش بیان داشت: از این رو و با توجه به اینکه تعاون روستایی شهرستان شوش می بایست میوه شب عید را تامین کند 113 تن شامل 85 تن پرتقال و 28 تن سیب زرد و قرمز را تدارک دیده است که از طریق 8 غرفه این میوه را برای رفاه حال مردم و با قیمت مصوب و جهت تنظیم بازار توزیع خواهیم کرد.
وی گفت: تعاون روستایی شهرستان شوش می بایست میوه دو شهرستان شوش و کرخه و شهرهای اغماری از جمله شاوور، فتح المبین و الوان و ... را تامین نماید که با توجه به حضور مهمانان نوروزی احتمال درخواست مجدد را خواهیم داشت که امیدواریم با ذخیره سازی مناسب در این زمینه بتوانیم نوروز مناسبی را برای مردم خونگرم شهرستان شوش به لحاظ تامین میوه شب عید رقم بزنیم.
https://corc.ir/vdchtxnxd23n6.ft2.html
corc.ir/vdchtxnxd23n6.ft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما