تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۵
جالب است ۰
جلسه قرارگاه امنیت غذایی استان به صورت مشترک با جلسه ستاد تنظیم بازار در راستای ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان قزوین، جلسه مشترک قرارگاه امنیت غذایی و ستاد تنظیم بازار استان قزوین با حضور محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین، پیله فروش معاون هماهنگی امور قتصادی استاندار، خمسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، شهرام رحمانی مدیر تعاون روستایی استان و سایر مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی، قضایی، انتظامی و امنیتی استان صبح امروز در محل استانداری قزوین برگزار شد.

ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته در قرارگاه امنیت غذایی استان توسط رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و معاونت بازرگانی سازمان از جمله موضوعاتی بود که در این نشست مطرح گردید.

همچنین در خصوص ذخایر راهبردی استان و زیرساخت‌های مورد نیاز در این خصوص و اتخاذ راهکارهای لازم در اجرای موثر اقدامات لازم برای تامین سوله و سردخانه مورد نیاز، از جمله دیگر موضوعات مرتبط با قرارگاه امنیت غذایی استان بود که در این جلسه مطرح شد و استاندار و حاضرین در جلسه به ارائه نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود در این خصوص پرداختند.
https://corc.ir/vdcjfietzuqeo.sfu.html
corc.ir/vdcjfietzuqeo.sfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما