تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۰
جالب است ۰
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و منابع اعتباری سازمان مرکزی تعاون روستایی:

تقویت و تأمین سرمایه‌ در گردش شبکه تعاونی‌ها و اتحادیه‌ها به مرحله اجرا رسید

تقویت و تأمین سرمایه‌ در گردش شبکه تعاونی‌ها و اتحادیه‌ها به مرحله اجرا رسید
سیدرضا پورنقی، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و منابع اعتباری سازمان مرکزی تعاون روستایی، به منظور حمایت از شبکه تعاونی‌ها، اتحادیه‌های استانی و اتحادیه‌های ملی سراسر کشور، اعلام کرد که موجبات اعطای یارانه تسهیلات مورد نظر بند الف تبصره 18 قانون بودجه سال 1400 کشور فراهم شده‌است.

وی با اشاره به اینکه این یارانه تسهیلات به منظور تأمین و تقویت سرمایه در گردش و سرمایه‌گذاری ثابت نهادهای شبکه پرداخت می‌شود، گفت: «صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی در دو گروه تحت پوشش این طرح قرار می‌گیرند. گروه اول مربوط به تکمیل واحد‌های نیمه‌تمام از جمله سردخانه‌ها، کشتارگاه دام‌ و طیور، صنایع لبنی، سیلوها و ... می‌شود. گروه دوم نیز در حوزه ایجاد و توسعه واحد‌های صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی قرار می‌گیرد که فعالیت‌هایی مانند فرآوری محصولات باغی، زراعی، دامی و شیلات انجام می‌دهند. همچنین اهدافی مانند توسعه ظرفیت ذخیره‌سازی و نگهداری محصولات کشاورزی و ارتقای زنجیره سرد نیز در ذیل این گروه قرار می‌گیرد.»

لازم به ذکر است که نرخ یارانه تسهیلات فوق به تناسب فعالیت متغیر است. متقاضیان  می‌توانند با مراجعه به سامانه یکپارچه تسهیلات اعتباری وزارت جهادکشاورزی (سیتا) اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایند.
https://corc.ir/vdchtinxd23nw.ft2.html
corc.ir/vdchtinxd23nw.ft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما