تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۴
جالب است ۰
از برنامه های اساسی مدیریت تعاون روستایی گلستان، ارتباط تنگاتنگ با اتاق بازرگانی است.

ارتباط تنگاتنگ با اتاق بازرگانی از برنامه های اساسی مدیریت تعاون روستایی گلستان

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی گلستان؛ در جلسه هفته جاری اتاق بازرگانی، صالح المومنین مدیر تعاون روستایی استان گلستان در سخنان خود به بیان افق های روشن پیش روی تعاون روستایی سخن گفت.

ارتباط تنگاتنگ با اتاق بازرگانی از برنامه های اساسی مدیریت تعاون روستایی گلستان
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی گلستان؛ در جلسه هفته جاری اتاق بازرگانی، صالح المومنین مدیر تعاون روستایی استان گلستان در سخنان خود به بیان افق های روشن پیش روی تعاون روستایی با رویکرد فناوریهای نوین و به چشم انداز مدیران کشوری، وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران اشاره داشت و گفت: تعاونی ها و تشکلهای زیرمجموعه این سازمان باید در حوزه شرکتهای
دانش بنیان و همچنین استارت آپ ها فعالیت داشته باشند و نگاه به خدمت رسانی آسان در توزیع اقلام و کالاهای اساسی و معیشتی مردم عزیز استان جزو الزامات و ارتباط تنگاتنگ با اتاق بازرگانی از برنامه های اساسی این مدیریت است.
حجت الله صالح المومنین افزود: شرکتهای زیرمجموعه تعاون روستایی در بحث بازرگانی،صادرات و واردات میتوانند کمک به این چرخه کنند.
وی از اعلام آمادگی شبکه تعاون روستایی استان در بحث اصلاح هدفمندی یارانه ها سخن گفت و در ادامه به تشریح برنامه محوری، تولید محوری، اقتصاد محوری و همچنین تجارت محوری در مباحث بازرگانی، خرید و فروش محصولات و صادرات، خصوصا فرآوری شیرخشک از خرید مازاد شیر پرداخت.

 
https://corc.ir/vdcd2j0s6yt0n.a2y.html
corc.ir/vdcd2j0s6yt0n.a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما