تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۷
جالب است ۰
دوره آموزشی آشنایی با بودجه بندی و حسابداری عمومی در شرکتها و آشنایی با نرم افزار سیترا با همکاری مشترک اداره آموزش تعاون روستایی استان و اتحادیه شرکتهای تعاونی روستایی استان قزوین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان قزوین، محمدحسن ابراهیم پور با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی براساس تقویم آموزشی، اعلام کرد: دوره آموزشی آشنایی با بودجه بندی و حسابداری عمومی در شرکتها و آشنایی با نرم افزار سیترا با همکاری مشترک اداره آموزش تعاون روستایی استان و اتحادیه شرکتهای تعاونی روستایی استان قزوین با حضور حسابداران شرکتها، اتحادیه ها، نظام صنفی، تعاونی های تولید، دامداران و مرغداران برگزار شد.
این مسئول تصریح کرد:  در راستای آشنایی با علوم جدید مالی و تغییرات سیستم سیترا این دوره آموزشی برای حسابداران کل شبکه تعاون روستایی استان برگزار شده است.
وی با بیان اینکه سیترا سیستم یکپارچه مالی داخل شبکه تعاون روستایی می باشد، افزود: هدف از برگزاری این دوره آموزشی ارتقاء سطح مهارت و دانش افزایی کلیه کاربران سیستم مالی شرکت های تعاونی و استفاده از این نرم افزار با هدف فراهم آوردن اطلاعات مالی منسجم و به هنگام و کنترل و نظارت بر کلیه تشکل های تحت پوشش است.
ابراهیم پور عنوان کرد: سرفصل های این دوره آموزشی آشنایی با انواع سیستم ها و نرم افزارهای حسابداری، شناسایی اصول نصب سیستم های مالی، آشنایی با ویژگی های کاربردی یک نرم افزار حسابداری و شناسایی اصول ثبت حسابها، آشنایی با کدبندی حساب ها، شناسایی اصول ثبت اسناد حسابداری و ایجاد شماره سند موقت و دائم، آشنایی با وارد کردن کد در ثبت اسناد حسابداری و تهیه گزارش های حسابداری، شناسایی اصول چاپ گزارشات، تنظیم نمونه سند حسابداری در رایانه و گزارش گیری آن بوده است.
گفتنی است؛ تدریس این دوره آموزشی بر عهده نفیسه رحمانی مسئول پشتیبانی سیترا استان قزوین بوده است.
https://corc.ir/vdcebo8xijh8o.9bj.html
corc.ir/vdcebo8xijh8o.9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما