تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۲
جالب است ۰
مدیر تعاون روستایی گلستان تاکید کرد: راهکار رفع مشکلات نظام تولید و توزیع بخش کشاورزی، ایجاد زنجیره "از مزرعه تا سفره" توسط تعاونی هاست.

راهکار رفع مشکلات نظام تولید و توزیع بخش کشاورزی، ایجاد زنجیره "از مزرعه تا سفره" توسط تعاونی هاست

مدیر تعاون روستایی گلستان تاکید کرد: راهکار رفع مشکلات نظام تولید و توزیع بخش کشاورزی، ایجاد زنجیره "از مزرعه تا سفره" توسط تعاونی هاست.

مدیر تعاون روستایی گلستان تاکید کرد: 
راهکار رفع مشکلات نظام تولید و توزیع بخش کشاورزی، ایجاد زنجیره "از مزرعه تا سفره" توسط تعاونی هاست.
صالح المومنین مدیر تعاون روستایی گلستان در اولین نشست کاری خود با معاونان، روسای ستادی و همکاران سازمان و شبکه تعاون روستایی استان گفت: ایجاد زنجیره تولید "از مزرعه تا سفره" توسط تعاونی ها، اولویت راهبردی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران و راهکار رفع مشکلات نظام تولید و توزیع بخش کشاورزی است. 
حجت الله صالح المومنین در ادامه اظهار داشت: تعاونی ها باید در زمینه ایجاد و تقویت زنجیره های تولید از مرحله تامین نهاده ها تا توزیع و بازاررسانی محصولات کشاورزی نقش آفرینی کنند. فاصله قیمت تولید تا مصرف محصولات
کشاورزی، از مسائل مهم بخش کشاورزی است و این مشکل از طریق تعاونی ها قابل رفع است. برای کاهش فاصله قیمت تولید تا مصرف محصولات کشاورزی، تعاونی ها باید در تامین و عرضه کالاهای کشاورزی مورد نیاز مردم در میادین میوه و تره بار نقش موثر داشته باشند.
وی در پایان در خصوص اجرای طرح توزیع هوشمند کالاهای اساسی نظیر مرغ و تخم مرغ و برنج و دیگر اقلام اساسی از طریق استارت آپ و شرکتهای دانش بنیان که هدف اصلی آن فروش و عرضه مستقیم محصولات بدون دخالت واسطه ها، دسترسی راحت و آسان مردم به محصولات مورد نیاز تولید شده در بخش کشاورزی با قیمت و کیفیت مناسب است، اظهار کرد: تلاش این مدیریت بر آن است که در تامین مایحتاج مردم عزیز استان با همکاری کلیه همکاران گرامی این سازمان در زمینه تنظیم بازار و میوه شب عید
 مشکلی نداشته باشیم.
 
https://corc.ir/vdcjf8exzuqey.sfu.html
corc.ir/vdcjf8exzuqey.sfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین