تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۷
جالب است ۰
صفایی مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه در گزارشی با اعلام این خبر اظهار داشت: حذف واسطه‌ ها و دلالی  از مزایای عمده خریدهای توافقی محصولات کشاورزی می باشد که  حمایت از حقوق بهره‌برداران بخش کشاورزی مهم‌ترین وظیفه ذاتی شبکه تعاونی‌های روستایی است که اعضای این شبکه خود کشاورزان می باشند. 
میزان خریدهای توافقی محصولات کشاورزی توسط تعاون روستایی استان کرمانشاه از مرز ۶۷ هزار تن گذشت
مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه با اشاره به مزایای خرید های توافقی تصریح کرد: از مزایای دیگر خرید های توافقی برای کشاورزان و خریداران می‌توان به افزایش کیفیت محصولات تولیدی و حمایت از تولیدکننده بخش کشاورزی و مصرف کننده اشاره کرد.
این مدیر حوزه کشاورزی استان کرمانشاه اظهار داشت: بر این اساس و در راستای حمایت از کشاورزان در سال جاری طرح کشت قراردادی برای اولین بار در سطح استان  بصورت گسترده اجرایی گردیده است. 
صفایی اظهار داشت: محصولاتی که به صورت توافقی از کشاورزان و  بهره برداران این حوزه خریداری و به دست مصرف کننده نهایی  می رسد  شامل انواع محصولات زراعی، باغی، نهاده های دامی و کشاورزی است. 
وی به طرح نظام مند نمودن یارانه‌ها و اصلاح آن اشاره نمود و افزود: سازمان و شبکه تعاون روستایی به عنوان بازوی توانمند اجرایی وزارت جهاد کشاورزی آماده هرگونه خدمت رسانی به مردم استان در راستای اجرای این طرح مهم می باشد.
https://corc.ir/vdcgry9t4ak9z.pra.html
corc.ir/vdcgry9t4ak9z.pra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین