تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۰
جالب است ۱
مدیر تعاون روستایی خوزستان توضیح داد:

5 شهر اول خوزستان در تامین و توزیع نهاده های دامی کدامند؟

با توجه به اینکه یکی از فعالیت های تعاون روستایی در طول سال تامین و توزیع انواع نهاده های دامی جهت تامین خوراک دام، دامداران می باشد، طی برآورده ها و در 9 ماهه سال جاری 5 شهر اول استان خوزستان در تامین و توزیع انواع نهاده های دامی معرفی شدند.
5 شهر اول خوزستان در تامین و توزیع نهاده های دامی کدامند؟
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان مهندس محمد امین معین راد مدیر تعاون
روستایی
خوزستان گفت: تامین و توزیع خوراک دام با توجه به شرایط خشکسالی و تنش آبی که در بسیاری از شهرستانهایی که دامداری در آنها رونق دارد، بخشی از وظایف تعاون روستایی خوزستان را تشکیل داده است.
وی گفت: از این رو تعاون روستایی خوزستان با بررسی های لازم و میزان دام موجود در هر شهرستان و همچنین شرایط خشکسالی اقدام به تامین و توزیع انواع نهاده های دامی در 9 ماهه سال جاری کرده است.
معین راد بیان داشت: به این ترتیب شهرستان دشت آزادگان که دچار تنش آبی شدید شده بود با تامین و توزیع 31 هزار و 470 تن رتبه اول، شهرستان دزفول با تامین و توزیع 10 هزار و 744 تن رتبه دوم، شهرستان شوشتر با 8 هزار و 731 تن رتبه سوم، شهرستان شوش با 8 هزار و 366 تن رتبه چهارم و اندیمشک با
6 هزار و 200 تن رتبه پنجم را به خود اختصاص داده است.
مدیر تعاون روستایی خوزستان گفت: در 9 ماهه سال 1400 تعاون روستایی موفق به توزیع جمعا 86 هزار و 246 تن خوراک دام در کل استان شده است، این در حالی می باشد که مصوب سازمان مرکزی جهت توزیع خوراک دام توسط تعاون روستایی در خوزستان رقم 50 هزار تن رو تا پایان آذرماه نشان می دهد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: تعاون روستایی بی شک تمام تلاش خود را جهت رفع بخشی از مشکلات دامداران به کار خواهد بست و با تامین نهاده های دامی از جمله سبوس، جو، ذرت، کنسانتره و ... سعی در کاهش و یا رفع مشکلات این عزیزان دارد.
https://corc.ir/vdcca0q082bqs.la2.html
corc.ir/vdcca0q082bqs.la2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما