تاریخ انتشار : ۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۹
جالب است ۱
مدیر سازمان تعاون روستایی استان فارس در جلسه هم اندیشی با صنایع غذایی سحر همدان گفت
فارس ایران کوچک در کشاورزی
فارس ایران کوچک در کشاورزی
 
⏪مدیر سازمان تعاون روستایی استان فارس در جلسه هم اندیشی با صنایع غذایی سحر همدان گفت: فارس ایران کوچک در کشاورزی است و پتانسیل جغرافیایی استان فارس در کنار پتانسیل سازمانی شبکه تعاون روستایی فارس و نوع تولیدات و امکاناتی که در ایران کوچک وجود دارد شرایطی را فراهم آورده که جوابگوی بهترین کارخانجات مواد غذایی کشور باشیم.
 
🔽به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان فارس، هدایت اله رحیمی در جلسه هم اندیشی که روز چهارشنبه 17 آذرماه با حضورمدیرعامل و رئیس هیات مدیره کارخانه صنایع غذایی سحر همدان و هیات همراه، فلاح معاون فنی و اجرایی، حسینی معاون توسعه تشکل ها و عسکری مدیرعامل اتحادیه تعاونی تولید استان فارس در سالن جلسات مدیریت این سازمان تشکیل شد خاطرنشان کرد: کیفیت محصولات فارس منحصر به فرد است و با وجود ظرفیت های شبکه تعاون روستایی و زیرساخت های استان فارس ،آمادگی کامل برای تامین مواد اولیه  صنایع غذایی سحر همدان  را داریم.
 
🔽وی در بخش کشاورزی استان فارس را ایران کوچک خواند و افزود: به جز چای و کیوی هرآنچه که در کشور در بخش کشاورزی تولید می شود در فارس هم تولید می شود و به غیر از تولید محصولات زراعی مثل گندم ، جو، ذرت و حبوبات،  فارس اولین تولید کننده انگور در ارقام مختلف و همچنین تولید کننده انار در سطحی گسترده است.
 
🔽به گفته رحیمی:  از همه مهم تر تداوم تولید در چهارفصل در استان فارس روی کیفیت محصول تولیدی تاثیر بسزایی دارد و غیر از امکانات سردخانه ای و روش های فریزینگ محصولات، امکان فراهم کردن محصولات تازه در طول سال در فارس فراهم است به طور مثال در همین آذرماه با برداشت گوجه تازه در شهرستان لار و لامرد در شهرستان کازرون تبدیل  رب گوجه فرنگی تولید می شود.
 
🔽مدیر سازمان تعاون روستایی فارس افزود: با توجه به اینکه محصول صنایع غذایی سحر صادراتی است استفاده از محصول سالم در کیفیت محصول فرآوری شده بسیار موثر است چرا که برندی که بخواهد معروف باشد و صادرات خوب داشته باشد باید استانداردهای صادرات را رعایت کند.
 
🔽وی با بیان اینکه ما دیدمان به فرداست و هزینه تولید واقعی، ارز واقعی و قیمت صادرات واقعی در کنار سود کشاورز، همه را باید با هم ببینیم تا کشاورز ما مجبور به تولید محصول غیر استاندارد نشود افزود:  در بازار باید دستمان در دست هم باشدچرا که  در صنایع بزرگ خط و مشی سود، همکاری و قرارداد فی مابین باید بردبرد باشد تاعلاوه بر سود خوب طرفین قرارداد، کشاورز به سود خوب و مصرف کننده هم به بهترین کیفیت محصول دست یابد.
🔽مدیر سازمان تعاون روستایی استان فارس ادامه داد: چنانچه با در نظر گرفتن تمام جوانب در این مسیر قدم برداریم قراردادهای پایدار و همکاری های مداومی خواهیم داشت.
 
https://corc.ir/vdcbp.barrhb5uui.html
corc.ir/vdcbp.barrhb5uui.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما