تاریخ انتشار : ۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۷
جالب است ۰
مجید مسلمی راد گفت: بارانداز محصولات کشاورزی استان همدان برای حمایت از تولیدکنندگان استان و تامین و عرضه میوه با قیمت مناسب راه اندازی شده است.
عرضه میوه با ۱۵ تا ۲۰ درصد زیر قیمت بازار در غرفه‌های تعاون روستایی
مدیر تعاون روستایی استان همدان از عرضه میوه با ۱۵ تا ۲۰ درصد زیر قیمت بازار در غرفه‌های تعاون روستایی با هدف تنظیم بازار شب یلدا خبرداد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز همدان ؛ مجید مسلمی راد گفت: بارانداز محصولات کشاورزی استان همدان برای حمایت از تولیدکنندگان استان و تامین و عرضه میوه با قیمت مناسب راه اندازی شده است.

وی از راه اندازی ۱۰ غرفه تعاون روستایی در نقاط مختلف شهر خبر داد و افزود: دراین غرفه‌ها محصولاتی از جمله سیب زمینی، گوجه فرنگی و فلفل دلمه‌ای و همچنین با توجه به نزدیکی به شب یلدا، محصولات خارج از فصل مانند پرتقال، انار، سیب و کیوی با ۱۵ تا ۲۰ درصد، زیر قیمت بازار، به مردم عرضه می‌شوند.
 
مدیر تعاون روستایی استان همدان افزود: هدف اصلی از این بار انداز، این است که بتوانیم واسطه‌ها و دلال‌ها را از چرخه بازار، حذف کنیم و با شعار (از مزرعه تا سفره) از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، حمایت کنیم و همچنین با تنظیم بازار یک آرامش روانی در بازار ایجاد شود.
https://corc.ir/vdcc8.q022bq1aal.html
corc.ir/vdcc8.q022bq1aal.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما