تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱
جالب است ۰
کالاهای اساسی با قیمت دولتی در سامانه اینترنتی بازرگام توزیع می شود
کالاهای اساسی با قیمت دولتی در سامانه اینترنتی بازرگام توزیع می شود
  مدیرعامل تعاون روستایی کردستان گفت: در راستای تنظیم بازار برخی از کالاهای اساسی از طریق سامانه بازرگام توزیع می شود و در آن کالاهای اساسی مانند مرغ, برنج, شکر و گوشت با قیمت مصوب دولتی عرضه می‌شود.
 
به گزارش روابط عمومی تعاون روستائی استان به نقل از خبرگزاری جام جم درکردستان پیمان اسکندری در نشست با خبرنگاران، گفت: سامانه بازرگام، یک سامانه اینترنتی است که در آن کالاهایی از جمله مرغ منجمد، تخم‌مرغ، شکر، روغن و برنج با قیمت مصوب دولتی عرضه می‌شود.
وی اظهار کرد: خرید از سامانه بازرگام، اینترنتی است و متقاضیان می‌توانند کالاهای مد نظر خود را از طریق این سامانه سفارش دهند و کالا ظرف ۲۴ ساعت با پیک رایگان به دست مشتریان می‌رسد.
مدیر عامل تعاون روستایی کردستان افزود: خرید از این سامانه هزینه‌ای بیش از نرخ مصوب برای شهروندان ندارد و افراد تنها باید قیمت نهایی کالا را بپردازند و جز آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند.
اسکندری درباره خرید از سامانه بازرگام یادآور شد: افراد نمی‌توانند به هر میزان که بخواهند از این سامانه خرید کنند و برای جلوگیری از احتکار و دلالی، هر شخص سهمیه مصرف سالانه‌ای دارد که تنها بر اساس آن می‌تواند کالا بخرد.
وی ادامه داد: در حال حاضر در سامانه بازرگام کردستان  کالاهایی مانند مرغ و برنج تایلندی عرضه می شود و به زودی دیگر اقلام اساسی نیز به این سامانه اضافه می شود.
مدیرعامل تعاون روستایی کردستان بیان کرد: قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد تنظیم بازاری در سامانه بازرگام 20 هزار تومان است و هر فرد می تواند تنها 5 کیلوگرم خریداری کند.
اسکندری گفت: قیمت کیسه ۱۰ کیلویی برنج پاکستانی نیز ۲۰۰ هزار تومان است که هر فرد می تواند یک کیسه برنج نیز ثبت سفارش کند.
وی اظهار کرد: برای ورود به سامانه بازرگام و خرید از طریق این سامانه شهروندان می توانند اپلیکیشن بازرگام را در برنامه بازار جستجو و نصب کنند و یا از طریق درگاه های اینترنتی آن را دریافت و خرید خود را انجام دهند.
https://corc.ir/vdcbu8baprhbf.iur.html
corc.ir/vdcbu8baprhbf.iur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین