تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۷
جالب است ۰
جلسه کارگروه راهبردی تنظیم بازار میوه شب عید ۱۴۰۱ جنوب کرمان با حضور عطاپور فرماندار شهرستان جیرفت ، فاطمه میر ساردو مدیرتعاون روستایی جنوب کرمان ، وحید افشارمنش مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان ، ایمان برخوری مدیرعامل اتحادیه جیرفت مباشر خرید ، معاونین و همکاران ستادی این مدیریت پیرامون تعیین سردخانه برای ذخیره سازی میوه شب عید در محل دفتر مدیریت تعاون روستایی جنوب کرمان بر گزار شد.
کارگروه راهبردی طرح  خرید و ذخیره سازی میوه شب عید درمدیریت تعاون روستایی جنوب کرمان تشکیل جلسه داد
 به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی جنوب کرمان ابتدا فاطمه میرساردو دبیرکارگروه و مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان ضمن عرض خیرمقدم گزارشی از روند اقدامات انجام شده و  بیان نکاتی از ابلاغیه که در خصوص نحوه خرید و کیفیت محصول  ایراد نمودند.
ایشان افزود:میزان خرید و ذخیره سازی میوه شب عید جنوب کرمان به میزان ۱۶۰ تن پرتقال رقم والنسیا  و ۱۱۰ تن سیب درختی که ۸۰ تن آن از نوع زرد و ۳۰ تن آن از نوع قرمز تعیین شده است.

مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان ادامه داد:در برنامه‌ ریزی‌ های انجام شده برای تامین و توزیع مناسب میوه (سیب و پرتقال) در ایام منتهی به سال علاوه بر کسب رضایت شهروندان، حمایت از تولیدکنندگان و کوتاه کردن دست واسطه‌ها از اولویت‌های مهم و ضروری این طرح به شمار می‌رود.

عطاپور فرماندار جیرفت با بیان اینکه در موضوع توزیع میوه شب عید، یکی از نگاه های ما این است که رعایت حال مصرف کنندگان به لحاظ کیفیت و قیمت مد نظر قرار گیرد.

در این نشست پس از بحث و تبادل نظرمقرر گردید:جهت انتخاب سردخانه برای ذخیره سازی سیب و پرتقال مدیریت تعاون روستایی نسبت به انجام فراخوان و استعلام بهاء از سردخانه داران اقدام نماید همچنین سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان نسبت به انجام مکاتبه جهت تغییر سایز پرتقال والنسیا با معاونت تخصصی (باغبانی) وزارت جهاد کشاورزی اقدام  نماید و در مراحل توزیع و نظارت از ظرفیت بسیج استفاده شود.
 
https://corc.ir/vdcjfhexzuqet.sfu.html
corc.ir/vdcjfhexzuqet.sfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین