تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۱
جالب است ۰

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مسئولان روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان بوشهر

نشست شورای هماهنگی مسئولان روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان با حضورمعاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری و مدیرکل روابط عمومی استاندا
معاون استاندار بوشهر: مسئولان این استان به مسائل مطرح در فضای مجازی پاسخ دهند
برگزاری جلسه شورای هماهنگی مسئولان روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان بوشهر
 
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان بوشهر، به نقل از ایرنای بوشهر روز چهارشنبه ، محمد تقی ایرانی معاون سیاسی ، امنتی استانداری بوشهر در نشست شورای روابط عمومی‌های استان بوشهر افزود: درحالیکه مدیران و مسئولان ادارات و مسئولان روابط عمومی آنها در فضای مجازی فعال هستند و مردم به بیان مسائل و مشکلات خود می‌پردازند، ولی کسی پاسخگوی آنها نیست.
وی ادامه داد: فضای مجازی فاصله بین مردم و مسئولان را کم کرده است ولی برخی مدیران و مسئولان فقط نظاره گر هستند و نه پاسخی به مردم می‌دهند و نه موضوع های مطرح شده  را دنبال می‌کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: فضای مجازی  فرصت است که شناخت مسائل را برای ما روان کرده است و باید از آن بخوبی استفاده کرد و پاسخگوی مسائل مطرح‌شده باشیم.
وی افزود: مردم مطالبات خود را در فضای مجازی بیان می‌کنند و مسئولان باید بشنوند، نباید در مقابل فریاد، خواهش و درخواست مردم سکوت کنیم بلکه باید با پیگیری مشکل را حل کرد.
ایرانی بابیان اینکه مردم به دولت امید بسته‌اند اظهار کرد: مردم این سرزمین نجیب، آرام، متدین و شریف هستند اما ما مسئول هستیم و باید به مسائل و مشکلات آنها رسیدگی کنیم.
به گفته ایرانی برخی از مدیران روابط عمومی از کمبود امکانات و نیروی انسانی گلایه دارند که در این شرایط پذیرفتنی نیست، دنیا در حال پیشرفت و فناوری‌های نوین روز به روز در حال گسترش مهمترین ابزار در دست روابط عمومی، یک گوشی تلفن همراه است که می‌تواند در زمینه‌های مختلف، نیازهای یک روابط عمومی را تأمین کند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان کرد: روابط عمومی‌ها تنظیم کننده روابط بین مردم و دولت و حکومت هستند و در این مسیر باید بخوبی نقش‌آفرینی کنند.
وی بیان کرد: در گذشته که گوشی‌های هوشمند و شبکه‌های مجازی وجود نداشت، روابط عمومی‌ها و مدیران برای شناخت مسائل و مشکلات مردم نیاز به فعالیت گسترده‌ای داشتند ولی اکنون مردم براحتی می‌توانند مسائل خود را عنوان که مسئولان هم باید به این موضوع ها رسیدگی کنند.
ایرانی تاکید کرد: برخی از مدیران روابط عمومی می‌گویند ابزار به ما بدهید تا کار کنیم، کسی که اینگونه سخن می‌گوید هیچ شناختی از روابط عمومی ندارد زیرا تعریف خوبی از روابط عمومی ارائه نداده‌ایم.
درپایان برخی چالش ها و مشکلات پیش روی روابط عمومی ها مطرح و توسط مدیرکل روابط عمومی استانداری پاسخ لازم ارائه شد.
 
https://corc.ir/vdcd2x0o6yt0o.a2y.html
corc.ir/vdcd2x0o6yt0o.a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما