تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۸
جالب است ۰
جلسه کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان میامیبه منظور بررسی توزیع نهاده دامی شهرستان، نرخ کالاهای اساسی موجود در بازار و تنظیم بازار ارزاق عمومی تشکیل شد.
برگزاری جلسه کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان میامی
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان سمنان؛ جلسه کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان میامی با حضور فرماندار این شهرستان، سرپرست اداره تعاون روستایی شهرستان، روسای اداره تعزیرات حکومتی شاهرود و میامی و همچنین سایر ادارات مرتبط تشکیل شد.
 
در این جلسه درخصوص توزیع نهاده دامی شهرستان، نرخ کالاهای اساسی موجود در بازار و تنظیم بازار ارزاق عمومی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 
در این جلسه خداداد زاده سرپرست اداره تعاون روستایی شهرستان میامی گزارش کاملی از روند و میزان تامین و توزیع  نهاده دامی روستایی توسط شبکه تحت پوشش با نظارت اداره تعاون روستایی ارانه داد که مورد تایید فرماندار و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قرار گرفت.
 
خداداد زاده گفت: در ادامه جلسه با توجه به خشکسالی های اخیر، مشکلات موجود در منطقه بررسی و راهکارهای مناسب جهت خدمات به دامداران و کشاورزان ارائه شد.
 
وی بیان داشت: در جلسه مقرر گردید با هماهنگی و تعامل با مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان، تهیه و تامین کالای تنظیم بازار از جمله تامین ۱۲ تن برنج سهمیه تخصیصی شهرستان و توزیع آن توسط شبکه در چند روز آتی صورت گیرد.
 
در پایان جلسه در خصوص ذخیره سازی آرد نانوایی و روستایی در انبار کالپوش در شرایط بحران با هماهنگی فرمانداری، نماینده غله و شرکت حمل ونقل حلیج فارس بحث و تبادل نظر گردید.
 
روابط عمومی تعاون روستایی استان سمنان
 
https://corc.ir/vdcebx8eijh8e.9bj.html
corc.ir/vdcebx8eijh8e.9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما