تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۷
جالب است ۰
مسئول تعاون روستایی گتوند خبر داد:

از توزیع بیش از 1300 تن کود تا 5 هزار تن نهاده دامی

مسئول تعاون روستایی گتوند از تامین و توزیع 1372 تن انوع کودهای شیمیایی، آلی زیستی و ریزمغذی و همچنین تامین و توزیع 5 هزار و 120 تن انواع نهاده های دامی در 9 ماهه سال جاری خبر داد.
از توزیع بیش از 1300 تن کود تا 5 هزار تن نهاده دامی
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان یونس سلطان کاظمی گفت: شهرستان گتوند شهرستانی مستعد در زمینه کشاورزی و دامپروری است، از این رو بخش قابل توجه ای از ساکنین این شهرستان به این دو موضوع تولیدی در زمینه تامین غذای مردم علاقه فراوانی دارند و مشغول کار هستند.
وی ادامه داد: از این رو تعاون روستایی شهرستان گتوند با توجه به وظایفی که بر عهده دارد موفق به تامین بخشی از نیاز کشاورزان و دامداران شهرستان شده است.
مسئول تعاون روستایی گتوند بیان داشت: در زمینه کشاورزی و برای توسعه در این زمینه یکی از فعالیت های ما تامین کود مورد نیاز کشاورزان می باشد که موفق شده ایم در 9 ماهه ابتدای سال 1372 تن انواع کودهای شیمیایی ، آلی زیستی و ریزمغذی را تامین و توزیع کنیم.
سلطان کاظمی تصریح کرد: همچنین در راستای حمایت از دامداران گتوندی، موفق به تامین و توزیع 5 هزار و120 تن انواع نهاده های دامی شده ایم و این مهم تا پایان سال قطعا با افزایش تناژ روبه رو خواهد بود.
https://corc.ir/vdcfijdjaw6dj.giw.html
corc.ir/vdcfijdjaw6dj.giw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما