تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۲
جالب است ۰
اتحادیه تعاونی روستایی استان گیلان، توزیع هوشمند کالاهای تنظیم بازاری انجام می دهد.
آغاز توزیع هوشمند کالا توسط اتحادیه تعاونی روستایی استان گیلان
  به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان گیلان؛ اتحادیه تعاونی روستایی استان گیلان از طریق سامانه هوشمند فروشگاهی فروش محصولات کشاوري خود با نام؛ فروشگاه روستالند، به نشانی الکترونیکی www.rustaland.ir، توزیع هوشمند اقلام تنظیم بازاري همچون؛ مرغ، تخم مرغ و برنج یارانه اي، را آغاز نموده است.
  مدیر تعاون روستایی استان گیلان با اعلام این خبر گفت:
در اجراي برنامه هاي دولت و در راستاي اجراي سیاستهاي امنیت غذایی در کنار تولید، توزیع هوشمند در دستور کار سازمان مرکزي تعاون روستایی ایران قراردارد. براین اساس؛ با بهره مندي از ابزارهاي نوین،
کسب و کارهاي نو و استارت آپ ها، سطح ارائه خدمات در زنجیره نهایی توزیع با هدف کنترل بازار مصرف به نفع مردم در حال شکل گیری است که شبکه تعاونی روستایی استان گیلان نیز همسو با سیاستهاي اعلام شده، این طرح را با توزیع مرغ گرم، تخم مرغ و برنج از طریق کسب و کار اینترنتی متعلق به اتحادیه تعاونی روستایی که خاستگاه مردم نهاد تعاونیِ روستایی دارد، شروع و در راستاي تکریم همشهریان ارجمند و کمک به توزیع مناسب در دست اجرا دارد.
  عباس جعفرپور در ادامه افزود: با توجه به استقبال مصرف کنندگان و توانایی وظرفیت تامین وتوزیع این اقلام در هفته هاي آتی افزایش خواهندیافت که بموقع اخبار بیشتري باستحضار ملت شریف خواهد رسید.
  وي در انتها تصریح کرد: در حال حاضر محدوده توزیع، شهر رشت می باشد که با توجه به نیاز، امکان تعمیم به سایر مناطق استان نیز وجود دارد.
https://corc.ir/vdcicya52t1a5.bct.html
corc.ir/vdcicya52t1a5.bct.html
تگ ها
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما