تاریخ انتشار : ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۴
جالب است ۰
دکتر قادری فر در همراهی با وزیر جهاد کشاورزی از مناطق سیل زده و بخش های مختلف کشاورزی شهرستان های میناب و رودان در استان هرمزگان بازدید و در بین بهره برداران و کشاورزان حضور پیدا کرد.
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از مناطق سیل زده میناب و رودان هرمزگان بازدید کرد
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی هرمزگان، دکتر اسماعیل قادری فر در دیدار با کشاورزان سیل زده و تشکل های بخش کشاورزی و روستایی در ارتباط با سازوکارهای بهره برداری از توانمندی ها و ظرفیت های متنوع به ویژه در زمینه خرید و صادرات تولیدات کشاورزان استان با همکاری این سازمان به بحث و تبادل نظر پرداخت.

در این سفر که همراه با استقبال تولیدکنندگان و ‌روستائیان بود آنها خواستار توجه به مقولات تجاری سازی و کمک به بازاریابی محصولات تولیدی کشاورزان از طریق بازارهای اوراسیا و حوزه خلیج فارس شدند.

وی با اشاره به کارخانه آبلیمو گیری میناب خاطرنشان کرد: با حمایت و تاکید وزیر محترم جهاد کشاورزی این کارخانه که حدود ۱۵ سال راکد و بلااستفاده مانده تجهیز و راه اندازی خواهد شد.

بنا به این گزارش، بازدید و بهره برداری از پروژه های بخش کشاورزی این شهرستان ها و شرکت در جلسه شورای اداری استان از دیگر برنامه های معاون وزیر جهاد کشاورزی در این سفر بود.
https://corc.ir/vdchtknkd23n-.ft2.html
corc.ir/vdchtknkd23n-.ft2.html
تگ ها
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما