تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹
جالب است ۰
رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان اندیمشک از تامین بخشی از نیازهای کشاورزان و دامداران این شهرستان به نهاده های مورد نیاز آنها خبر داد.
از توزیع بیش از 3700 تن انواع کود تا بیش از 6 هزار تن انواع نهاده های دامی
رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان اندیمشک از تامین بخشی از نیازهای کشاورزان و دامداران این شهرستان به نهاده های مورد نیاز آنها خبر داد.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان جواد صادقی گفت: تعاون روستایی اندیمشک در راستای تامین نیاز دامداران و کشاورزان از ابتدای سال جاری فعالیت های گسترده ای را انجام داده که مهمترین آنها تامین نهاده های مورد نیاز می باشد.
وی ادامه داد: از این رو از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه موفق به تامین و توزیع 3 هزار و 763 تن انواع کودهای شیمیایی، آلی زیستی و ریزمغذی شده ایم که بخش قابل توجه ای از نیاز کشاورزان را پاسخ داده و این روند کماکان و در صورت اعلام نیاز کشاورزان ادامه دارد.
رئیس تعاون روستایی شهرستان اندیمشک بیان داشت: همچنین در مدت زمان فوق موفق به تامین و توزیع 6200 تن انواع نهاده های دامی میان دامداران شده ایم که با توجه به خشکسالی ها و مشکلاتی که برای دامداران و خوراک مورد نیاز دام آنها بوجود آمده بود، توانستیم بخشی از نیازها را تامین نمائیم.
صادقی گفت: امیدواریم با اقداماتی که از سوی تعاون روستایی اندیمشک صورت گرفته توانسته باشیم باعث رضایتمندی روستاییان به خصوص دامداران وکشاورزان شده باشیم.
https://corc.ir/vdcd2n0o6yt05.a2y.html
corc.ir/vdcd2n0o6yt05.a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما