تاریخ انتشار : ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۵
جالب است ۰
عرضه مستقیم انار توسط کشاورزان در قم آغاز شد

عرضه مستقیم انار توسط کشاورزان قم

عرضه مستقیم انار توسط کشاورزان در قم آغاز شد.
 
مدیر تعاون روستایی استان قم صبح امروز با بازدید از غرف عرضه مستقیم انار کشاورزان قمی در سطح شهر قم گفت: حمایت از تولیدکنندگان، حذف واسطه‌ها و ایجاد ارتباط مستقیم با مصرف‌کننده از اهداف راه‌اندازی این غرفه های عرضه مستقیم در سطح شهر قم بود و محصول انار با کیفیت توسط تولیدکنندگان و کشاورزان قمی در این غرف به نرخ هر کیلو 15 هزار تومان عرضه می‌شود.
وی افزود: این غرف با هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان و در راستای حمایت از تولید کنندگان قمی تا بعد از شب یلدا فعال است.
حسین کوه خضری در ادامه بیان کرد : استان قم دارای دو هزار و ۳۰۹ هکتار باغ انار از ارقام متنوع این محصول بوده و بیش از ۲۳هزار و ۶۵۰ تن انار امسال برداشت شده است .
وی افزود: انار یکی از محصولات باغی مطرح قم است و بیش از ۲هزار نفر از کشاورزان قمی به تولید این محصول در مناطق مختلف استان اشتغال دارند و ارقام متنوعی از این محصول همچون قجاق، شاه پسند، آقا محمد علی، آب دندان، ترش و ملس یزدی در سطح باغات قم کشت می‌شود که دارای کیفیت بالایی است.
گفتنی است کشاورزان قمی به دلیل سابقه طولانی کشت انار در استان،‌ مهارت ویژه ای در تولید ارقام مختلف آن دارند و محصول تولیدی ایشان در سطح بازار استان و خارج از آن مورد استقبال مشتریان قرار می‌گیرد.
روابط عمومی تعاون روستایی استان قم
https://corc.ir/vdci2.awtt1avccb.html
corc.ir/vdci2.awtt1avccb.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما