تاریخ انتشار : ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۶
جالب است ۱
بازدید مدیرعامل هولدینگ سرمایه گذاری و تجارت مجتمع اقتصادی کمیته امدادکشور از روستا بازار زعفران فاروج در استان خراسان شمالی
بازدید مدیرعامل هولدینگ سرمایه گذاری و تجارت مجتمع اقتصادی کمیته امدادکشور از روستا بازار زعفران فاروج در استان خراسان شمالی
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان خراسان شمالی، روح اله رحیمی، مدیرعامل هولدینگ سرمایه گذاری و تجارت مجتمع اقتصادی کمیته امدادکشور از روستا بازار زعفران شهرستان فاروج بازدید نمود.
خالق پناه مسئول تعاون روستایی شهرستان فاروج در ادامه خبر فوق افزود: مدیرعامل هولدینگ سرمایه گذاری و تجارت مجتمع اقتصادی کمیته امدادکشور بهمراه مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فاروج از روستا بازار زعفران این شهرستان بازدید نموند.
خالق پناه گفت: این بازدید به منظور بررسی بازار زعفران و سرمایه گذاری کمیته امداد در بحث خرید و فرآوری زعفران با مشارکت شرکت های تعاونی روستایی برگزار شد.
مسئول تعاون روستایی شهرستان فاروج گفت: روستا بازار زعفران توسط اتحادیه تعاونی های روستایی شهرستان فاروج احداث گردیده و دارای 40 غرفه می باشد. تجار و فعالان حوزه زعفران در این مکان اقدام به خرید و فروش گل زعفران می نماند و لذا کشاورزان می توانند در شرایط عرضه و تقاضا محصول خود را با بالاترین قیمت روز بفروش رسانند.
خالق پناه افزود شرکت های تعاونی روستایی شهرستان با توجه به شناخت مناسب و تجربه کافی، آمادگی لازم برای مشارکت در جمع آوری و خرید محصول زعفران را داشته و سرمایه گذاری و مشارکت کمیته امداد در طرح خرید و فرآوری این محصول می تواند عامل مهمی در حمایت از تولید کنندگان و همچنین اشتغال زایی منطقه داشته باشد.
 
 
 
https://corc.ir/vdcei.8pjjh8xbb9.html
corc.ir/vdcei.8pjjh8xbb9.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما